Užtikrinta Novatransa-Dsmile pergalė ir Gintaro baldai revanšas amžiniem varžovam

Užtikrinta Novatransa-Dsmile pergalė ir Gintaro baldai revanšas amžiniem varžovam 1392

Trečiadienio Mero taurės rungtynėse susitiko „Klaipėdos valstybinė kolegija“ ir „Novatransa-Dsmile“ ekipos. Šį vakarą rungtynėse rezultatu 68:90 pergalę iškovojo „Novatransa-Dsmile“ ekipa (22:27,17:22,14:17,15:24).

Pirmasis kėlinys iškarto prasidėjo „Novatransa-Dsmile“ taikliomis atakomis, sužaidus penkias minutęs rezultatas buvo (14:16) „Novatransa-Dsmile“ ekipos naudai, o jam pasibaigusi tiksliau puldami „Novatransa-Dsmile“ susikrovė penkių taškų pranašumą (22:27). Antrajame kėlinyje „Novatransa-Dsmile“ toliau rengė tikslias atakas, savo persvarą padidino jau iki saugesnės dešimties taškų pranašumą (39:49).

Po ilgosios pertraukos žaidimo tempas suletėjo, pasipylė klaidos, visdėlto, „Novatransa-Dsmile“ ekipa laimėjo kėlinį trim taškais, ir padidino savo pranašumą iki jau saugesnės trilikos taškų (53:66).
Paskutinis kėlinys jau visiškai priklausė „Novatransa-Dsmile“ ekipai, jėgu pritrūke „Klaipėdos valstybinė kolegija“ teko pripažinti varžovų pranašumą rezultatu (68:90).

Rezultatyviausiai „Klaipėdos valstybinė kolegija“ komandoje žaidė: Dovydas Deimontas 23 taškai 8 atk. kam., Rytis Markauskas ir Irmantas Kryžius surinko po 11 taškų.

„Novatransa-Dsmile“ komandoje rezultatyviausi žaidėjai: Aidas Viršilas 18 taškų, Vitalij Sokolov 13 taškų, 6 atk. kam., Tadas Adomauskas pelnė 12 taškų.

Rungtynių komentarai:

"Novatransa-Dsmile" ekipos žaidėjas Jurgis Petrauskas: "Geros rungtynės, geras trečiadienio vakaras, smagiai pasilakstėme. Su šiais varžovais niekada nebūna lengva, jie mėgsta žaisti greitą „bėk ir mesk“ krepšinį, praėjusį kartą vos nenusvilome, todėl šį kartą įvertinome varžovus ir rezultatas daug geresnis. Norėčiau pranešti, jog klubo valdyba sprendžia trenerių likimus, jau matome pirmąsias korekcijas, jie jau nebepasirodo rungtynėse, o rezultatas rodo, jog be jų tikrai nepražūtume. Ačiū Jonui Lukauskui, kuris šiandien pamokė visus, kaip reikia žaisti krepšinį kaire ranka."

"Klaipėdos valstybinė kolegija" komandos žaidėjas Irmantas Kryžius: "Gaila, jog pralaimėjome, tęsiasi mūsų nesėkmių serija. Mes žinome, kur darome klaidas, bet nepaisant to, vis tiek vėluojame gynyboje, leidžiame varžovų metikams išmesti laisvus metimus, o ir patys pastarąsias keletą rungtynių prastai atakuojame, tai ir lemia prastą rezultatą."

Trečiadienio Mero taurės rungtynėse susitiko „BC Saulės butai“ ir „Gintaro Baldai“ ekipos. Šį vakarą rungtynėse rezultatu 58:77 revanšą už sekmadienio Klaipėdos krepšinio federacijos taurės rungtynėse patirtą pralaimėjimą pergalę iškovojo „Gintaro Baldai“ ekipa (11:77,15:20,15:24,17:16).

Pirmasis kėlinys iškarto davė rimtą kovą, „Gintaro Baldai“ taikliomis atakomis isiveržė į priekį, sužaidus penkias minutęs rezultatas buvo (7:10) „Gintaro Baldai“ ekipos naudai, o jam pasibaigusi tiksliau puldami „Gintaro Baldai“ susikrovė šešių taškų pranašumą (11:17).

Antrajame kėlinyje sužaidus tris minutęs „Gintaro Baldai“ buvo pelnė tik du taškus, o „BC Saulės butai“ metimai skriejo pro šalį, sužaidus pusę kėlinio rezultatas buvo (18:23), o jam pasibaigus komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant (26:37). Po ilgosios pertraukos pasipylė „BC Saulės butai“ klaidos, tuom pasinaudojo „Gintaro Baldai“ padidino savo pranašumą iki saugios dvidešimties taškų (41:61).

Paskutiniam kėlinyje žaidimo tempas susilygino, nors „BC Saulės butai“ laimėjo kėlinį bet jėgu labiau pasipriešinti nebeužteko ir teko pripažinti varžovų pranašumą rezultatu (58:77).

Rezultatyviausiai „BC Saulės butai“ komandoje žaidė: Mindaugas Riklevičius 17 taškų, Saulius Štombergas surinko 12 taškų.

„Gintaro Baldai“ komandoje rezultatyviausi žaidėjai: Vitalijus Taščenko 15 taškų, Remigijus Kasparavičius 14 taškų, 8 atk. kam.

Rungtynių komentarai:

"BC Saulės butai" ekipos žaidėjas Andrejus Geraščenko: "Varžovai šiandien atėjo labai nusiteikę rungtynėms, jie labiau norėjo pergalės, mes nebuvome pilnos sudėties, tai šiek tiek turėjo įtakos, bet labiau norėčiau akcentuoti teisėjų darbą. Mūsų komanda pasigenda vienodo taisyklių traktavimo iš teisėjų pusės ir šią žinutę norėčiau nusiųsti visai lygai, tiems, kas yra atsakinti už teisėjus bei jų darbą. Manau, jog taip negalima vienaip traktuoti taisyklių vienai komandai ir kitaip traktuoti tų pačių taisyklių kitai komandai, nors sako, jog traktuoja vienodai, tačiau nuobaudos skiriamos tik vienos komandos žaidėjams. Norėčiau paprašyti lygos vadovybės atsižvelgti į taisyklių traktavimą. Bet sezonas dar nesibaigia, dabar jau aišku, jog su "Gintaro baldais" susitiksime pusfinalyje ir manau, jog laukia labai įdomi kova.  "

"Gintaro baldai" komandos treneris Aidas Kurakinas: "Tradiciškai sveikinu savo komandą su pergale, nuotaikos linksmesnės nei buvo sekmadienį, šiokį tokį minimalų revanšą pasiekėme prieš savo amžinus varžovus, bet įtariu, jog mes su jais susitiksime pusfinalyje ir dar turėsi rimtų rungtynių ir vyriškų kovų. Šį kartą išėjome su daugiau energijos, varžovų komandoje gal trūko vieno kito žaidėjo, o ir lyderis Saulius dar turbūt neatsigavęs pilnai, bet, kaip ir minėjau, šios varžybos kaip ir nieko nereiškia, kova tęsiasi ir dar susitiksime atkrintamosiose."

Nepraleisk progos įrodyti, kad žinai apie krepšinį daugiau nei kiti! Suburk draugų komandą ir sudalyvauk pirmosiose protų kovose kartu su Vaidu Čeponiu


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti