Vicečempionai mes iššūkį “BC Saulės butai” ekipai

Vicečempionai mes iššūkį “BC Saulės butai” ekipai 976

Ketvirtadienio vakarą susitiko „KK Riflis“ ir „Voltas“ komandos. Svečių komanda šį vakarą po atkaklios ir permainingos kovos įveikė priešininkus rezultatu 73:80.

Pirmas ir antras kėliniai vyko taškas į tašką. Šį vakarą susitikusios komandos viena kitai neleido atitrūkti ir rezultatas svirdavo vienos arba kitos naudai. Žaidėjai buvo nusiteikę kovoti ir atitrūkę kiek daugiau taškų, vėl priartėdavo ir žaidimas vyko.

Trečio kėlinio pradžioje „Voltas“ komanda per 2 minutes sužaidė greitą, taikliais metimais pažymėtą žaidimą ir įgijo dviženklę persvarą. „KK Riflis“ komanda iki pusės kėlinio dviženklį pranašumą sumažino iki minimalaus skirtumo, tačiau svečių komanda vėl atsikovojo dviženklę persvarą, kurią „KK Riflis“ komanda visaip bandė sumažinti. Tai pavyko padaryti ketvirto kėlinio metu, tačiau skirtumo sumažinimas vėl paskatino „Voltas“ komandą dar tikslingiau žaisti žaidimą ir padidinti savo persvarą. Ir rungtynės baigėsi rezultatu 73:80 „Voltas“ komandos naudai.

KK Riflis“ komandos rezultatyviausi žaidėjai: Antanas Stonkus 21 taškas, Marius Jurkus 19 taškų,  Vytautas Zaleckis 11 taškų, 7 atk.kam..

Rezultatyviausiai "Voltas" komandoje žaidė:, Mantas Tamoševičius 24 taškai, 10 atk.kam., 9 rez. perd., Vitalijus Taščenko 17 taškų, Viktoras Rodinas 16 taškų, 9 atk.kam.

Rungtynių komentaras:

Karolio Griškaus komentaras po pralaimėjimo: "Aš manau, kad jeigu šitoj serijoj norėjom bent vienas varžybas ištraukt, padaryt įdomesnę serija, tai turėjom sužaist visi, ir visi pagerinti savo statistinius rodiklius. Visi turėjom sužaist šimtu dvidešimt procentu. Šiandien iki to nedaug trūko, visi sužaidėm virš savo galimybių ribos. Dar mūsų lyderio iškritimas antram kėliny kuris patyrė čiūrnos traumą. Manau mums jo pritrūko, kad būtų bent jau plius vienas taškelis. Tikimes, kad bent jau pralaimėjom čempionams, ir jiems palinkėsim sėkmės."