Vilijus Lingė - KLKML-Olybet sportinio pokerio turnyro nugalėtojas

Vilijus Lingė - KLKML-Olybet sportinio pokerio turnyro nugalėtojas 652

Lapkričio 29 d., vakarą įvyko pirmasis šio sezono KLKML-Olybet sportinio pokerio turnyras, kuriame susirungė tiek "Mero" tiek Eurelijaus Žukausko taurėse besivaržančių ekipų žaidėjai, kurie kovojo ne tik tarpusavyje bet ir prieš lygos aptarnaujantį personalą.

Prasidėjus turnyrui vyko atkakli kova, visi susirinkę dalyviai turėjo šansą vieną kartą pralaimėjus visus žetonus darsyk papildyti savo sąskaita startiniu žetonų kiekiu ir pasiekti revanšą prieš varžovus.

Po kiek ilgiau nei 2 valandas trukusios kovos prie atskirų stalų, žaidėjai susėdo prie vieno finalinio stalo. Ilgai netrukus prie stalo susėdę žaidėjai pradėjo rizikuoti, ko pasekoje po 5 rankų prie stalo iš 9 asmenų liko viso labo 6. 

Šio vakaro turnyro nugalėtoju tapo Vilijus Lingė, kuriam šį kartą atiteko ne tik KLKML-OLYBET čempiono titulas, bet ir specialūs mėgėjiški krepšinio atributai, kurie leis čempionui treniruotis ne tik krepšinio aikštelėje bet ir namuose.

Čempionas trumpai apie šį turnyrą: "Labai smagu, kad Klaipėdos krepšinio mėgėjų lyga organizuoja tokio pobūdžio turnyrus. Manau smagu susitikti su varžovais ar kolegomis ne tik krepšinio aikštelėje, bet ir už pokerio stalo. Tokie lygos susibūrimai tik į naudą."

KLKML administracija dėkoja susirinkusiems dalyviams bei "Olympic Casino" už suteiktą galimybę organizuoti turnyrą.


‹ atgal
Laura Ragulskytė Pavliuk Laura Pavliuk KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti