Visą mačą į nugarą kvėpavę "Gintaro baldai" įsirašo dar vieną pergalę

Visą mačą į nugarą kvėpavę "Gintaro baldai" įsirašo dar vieną pergalę 677

Trečiadienio vakarą Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos "Mero" taurėje susikovė „Gintaro Baldai“ ir „Sveika Idėja“ komandos. Namuose žaidę Aido Kurakino treniruojami vyrukai po ilgos ir atkaklios kovos nugalėjo varžovus rezultatu 78:70.

Rungtynių pradžia nebuvo labai rezultatyvi, tačiau „Sveika Idėja“ neužilgo įsiveržė į priekį. Ir iki ketvirto kėlinio neapleido pirmaujančios komandos pozicijos. „Gintaro Baldai“ vis sumažindavo taškų deficitą, tačiau priešininkų komandos taip ir nepavyko aplenkti. Permainingas buvo ketvirtas kėlinys, kurio metu namų žaidėjai pasivijo ir paskutinio ketvirčio viduryje išlygino rezultatą.

Paskutinės penkios minutės buvo svarbios abiem komandoms. „Gintaro Baldų“ komandai pradėjo kristi tolimi metimai, o „Sveikos Idėjos“ komandai nesisekė greitose atakose. Nors abi komandos kovojo iki pat paskutinės minutės, rungtynes nugalėjo „Gintaro Baldai“ rezultatu 78:70.

Gintaro Baldai“ komandos rezultatyviausi žaidėjai: Gintaras Dirkstys 19 taškų, Remigijus Kasparavičius 17 taškų, Vaidas Pažemeckas 13 taškų, Henrikas Majus 12 taškų, 7 rez.per.

Sveika Idėja“ komandos rezultatyviausi žaidėjai: Mark Ostrovskij 15 taškų, Andrius Dagelis 12 taškų, Rokas Misevičius 11 taškų.

Aidas Kurakinas (Gintaro Baldai“ komandos treneris): „Sveikinu komandą su pergale. Esame truputį nukraujavę, penki žaidėjai su traumomis. Laukiame šv. Kalėdų, kada į bažnyčią nueisim, kad nebebūtų tų traumų. Nėra ko verkti, tęsiam čempionatą. Šiais metais dar dvi varžybos. Smagi pergalė, nors dar atsilikinėjom ilgą laiką, bet super, viskas gerai.“