Visą mačą pirmavę Brizas kapituliavo paskutinėmis minutėmis

Visą mačą pirmavę Brizas kapituliavo paskutinėmis minutėmis 1279

Pirmajame trečiadienio susitikime po atkaklios kovos "KK Riflis" paskutinėmis mačo minutėmis, tolimais metimais palaužė "Brizas", rezultatu 84:77

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Brizas" spurtu, tolimais metimais iš toli susikūrė dviženklią persvarą. Kiek daugiau, nei po poros žaidimo minučių "KK Riflis" pavyko sumažinti deficitą, bet neatsipalaidavęs "Brizas" toliau didino skirtumą. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 14:21.

Antrasis kėlinys vėl sėkmingesnis buvo "Brizas" ekipai, kurie geriau sužaidė mačo pabaigą. Eimanto Rupšio vedamas "KK Riflis" per pirmąsias penkias antro kėlinio minutes sudegina skirtumą ir rezultatas jau yra 28:28. Tačiau to neužtenką, jog rezultatas išliktu lygus. Greitais įkirtimais į baudos aikštelė "Brizas" vėl įgauna 9 taškų skirtumą. Po dviejų kėlinių švieslentėje 32:41.

Trečiasis ketvirtis tviskėjo rezultatyvumu. Vyko atkakli kova ir nei viena komanda nenusileido vienas kitai. Įjungė aukštenę pavarą "KK Riflis" davė gerą kovą. Privertę varžovus daug dirbti, sumažino prieš tai turėtą deficitą iki triejų taškų. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 58:61.

Paskutinysis mačo kėlinys buvo permainingas, tiek vienai, tiek kitai komandai teko užimti besivyjančios komandos poziciją. Puikiai sužaidės kėlinio pabaigą Antanas Stonkus, kuris atstovauja "KK Riflis", persverė rezultatą savo ekipos naudai ir pabėgo į prieki minimaliu skirtumu. Išnaudodami visą žaidybinį laiką "KK Riflis" palaužė "Brizas" rezultatu 84:77.

Naudingiausi žaidėjai:

"Brizas" naudingiausiai komandoje sužaidė: Robertas Milius 17 taškų. 7 atk., kam. Edmundas Lileikis 15 taškų. 1 atk., kam. Eimantas Lukauskis 15 taškų. 12 atk., kam.

"KK Riflis" naudingiausiai komandoje sužaidė: Eimantas Kupšys 26 taškai. 8 atk., kam. Tomas Račkus 13 taškų. 3 atk., kam. Antanas Stonkus 12 taškų. 4 atk., kam.

Rungtynių komentarai:

"KK Riflis" ekipos žaidėjas Karolis Griškus: "Pirmiausia, prieš varžybas nuotaikos buvo tikrai nekokios, visi žinome, jog netekome legendos, visi mes į jį žiūrėjome, lygiavomės, svajojome, sapnavome, rinkome lipdukus, kabinome plakatus ir šiandien labai norėjome jį pagerbti, taip, kaip tai daro visas pasaulis. O kas liečia varžybas, tai varžovas labai geras, labai stiprus, pradžioje atsilikinėjome, bet padarėme gerą „comeback‘a“, sugrįžome į rungtynes ir galiausiai rungtynių pabaigoje palaužėme varžovus. Abi komandos žaidė gerai, bet, manau, jog rungtynių baigtį šį kartą nulėmė būtent charakteris."

"Brizas" komandos žaidėjas Eimantas Lukauskis: "Rungtynes pradėjome užsivedę, buvome tikrai kovingai nusiteikę, du su puse kėlinio žaidėme tikrai neblogai. Antroje rungtynių pusėje varžovai pradėjo žaisti aktyviau tiek puolime, tiek gynyboje, o mes, tuo tarpu, pradėjome klysti ir galiausiai rungtynių pabaigoje mūsų žaidimas visiškai subyrėjo. Keletas kvailų sprendimų, keletas klaidų ir varžovai atėmė iš mūsų pergalę."

Kviečiame registruotis į 10-ojo sezono Olybet sportinio pokerio turnyrą!