Voltas įsirašo dar vieną pergalę (VIDEO)

Voltas įsirašo dar vieną pergalę (VIDEO) 699

Gruodžio 11 d. „Mero taurės“ rungtynėse susitiko „Sveika idėja“ bei „Voltas“ ekipos. Po atkaklios bei emocingos kovos, pergalę 91:99 iškovojo „Voltas“.

Rungtynes sėkmingai pradėjo „Sveika idėja“, kuri pelnė pirmuosius 6 taškus ir įgijo nedidelę persvarą ir ją išlaikė visą pirmąjį kėlinį, kuris baigėsi rezultatu 26:19. Antrasis rungtynių kėlinys buvo Roko Misevičiaus šou, kuris pataikė 4 tolimus metimus, pelnė 18 iš 23 komandos taškų ir padidino „Sveika idėja“ komandos pranašumą iki 11 taškų įpusėjus rungtynėms.

Po ilgosios pertraukos estafetę perėmė Mantas Tamoševičius, kuris per šį kėlinį surinko 15 taškų, pataikydamas visus mestus metimus, o jo atstovaujama „Volto“ komanda panaikino varžovų pranašumą bei po truputį perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas. Prieš paskutinį rungtynių ketvirtį „Voltas“ priekyje 67:72.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje apie save priminė „Volto“ ekipos lyderis Vitalijus Taščenko, po kurio dviejų taiklių tolimų metimų svečių persvara išaugo iki 12 taškų. Dėl asmeninių pražangų bei traumų kiek nukraujavusi „Sveika idėja“ nebepajėgė pavyti sėkmingai rungtyniaujančių „Volto“ krepšininkų ir šį kartą turėjo pripažinti varžovų pranašumą 91:99.

„Voltas“ rezultatyviausi žaidėjai: Mantas Tamoševičius 33 tšk. 13 atk. kam., 6 rez. perd., Vitalijus Taščenko 20 tšk. 11 rez. perd. 6 perimti kam., Rolandas Alutis 14 tšk.

„Sveika idėja“ rezultatyviausi žaidėjai: Rokas Misevičius 40 tšk. 5 rez. perd., Vaidotas Armalas 14 tšk. 8 atk. kam., Deividas Ramoška 14 tšk.