Voltas įveikė ir lygos lyderius

Voltas įveikė ir lygos lyderius 721

Gruodžio 17 d. „Mero taurės“ rungtynėse susitiko „Gintaro baldai“ ir „Voltas“ ekipos. Pastarieji šį kartą nepaliko vilčių turnyrinės lentelės lyderiams ir iškovojo pergalę rezultatu 69:96.

Rungtynes sėkmingai pradėjo „Volto“ komanda, kuri įpusėjus pirmajam kėliniui turėjo 7 taškų persvarą, tačiau „Gintaro baldai“ pataikė keletą tolimų metimų ir sužaidę sėkmingą atkarpą gynyboje kėlinio pabaigoje išlygino rezultatą. Antrajame kėlinyje „Gintaro baldų“ krepšininkams vis nepavyko prisitaikyti iš trijų taškų zonos, tuo metu „Volto“ lyderis Vitalijus Taščenko ėmėsi iniciatyvos, kėlinio pabaigoje pataikė tris tolimus metimus ir padėjo savo komandai susikrauti dviženklę persvarą įpusėjus rungtynėms.

Trečiajame ketvirtyje tiesiog nesustabdomas buvo Mantas Tamoševičius, kuris pataikė visus 8 mestus metimus, per kėlinį surinko 20 taškų ir leido „Volto“ ekipai įgyti jau 26 taškų persvarą prieš paskutinį rungtynių kėlinį.

Ketvirtajame kėlinyje rungtynių baigtis jau buvo aiški, „Gintaro baldų“ komandai panaikinti didžiulio deficito nepavyko, o žaidimo ritmą pajautę „Volto“ krepšininkai be didesnio vargo išsaugojo pranašumą bei iškovojo pergalę 69:96. Tiesa, šios komandos pergalę kiek apkartino dviejų ekipos žaidėjų: Vitalijaus Taščenko bei Rolando Alučio traumos.

„Voltas“ rezultatyviausi žaidėjai: Mantas Tamoševičius 31 tšk. 15 atk. kam. 6 rez. perd., Vitalijus Taščenko ir Tomas Tupalskis po 20 tšk., Eimantas Lukauskis 14 tšk.

„Gintaro baldai“ rezultatyviausi žaidėjai: Remigijus Kasparavičius 17 tšk., Ignas Pavilonis 13 tšk. 7 atk. kam., Henrikas Majus 10 tšk. 7 rez. perd.

Aidas Kurakinas (,,Gintaro baldai" komandos treneris): Ši kartą savo komandos nesveikinu, sveikinu priešininkų komandą. Puiki pergalė priešininkų. Mūsų paskutiniu dviejų metų blogiausios varžybos, bet viskas pasirodys sezono gale. Gaila, kad priešininkų lyderis gavo nesunkia traumą ir galės žaisti sekančiose varžybose, niekam nelinkime traumų, jau mūsų komanda iškritus dėl tų traumų. Viskas spręsis toliau, ilsimės, gydomės žaizdas, visiems gerų švenčių.

Tomas Tupalskis, Eimantas Lukauskis ir Deividas Rodinas (,,Voltas" komandos žaidėjai): Norėjome daugiau laimėti negu priešininkai, buvome užsivedę. Žaidėme psichologini žaidimą ir ji taip pat laimėjome. Geriau gynėmės, stengėmės žaisti greita žaidimą, jiem primetėme savo tempą, tuo tarpų jie yra vyresni ir greičiau pavargsta. Išjungė mūsų žaidėja Vitalų Taščenką tikriausiai dėl kažkokių nervų, bet šia pergalę skiriame jam. Mūsų tai iš vėžių neišmušė, tik dar labiau norėjome laimėti.