"Voltas" pratėsę "Novatransa-Dsmile-R&E" pralaimėjimų seriją

"Voltas" pratėsę "Novatransa-Dsmile-R&E" pralaimėjimų seriją 252

Vasario 8 dienos vakarą KLKML-OLYBET "Mero" taurėje susitiko "Voltas" ir "Novatransa-Dsmile-R&E" ekipos. Negausiai susirinkusiems svečiams nepavyko stipriau pasipriešinti čempionams ir patyrė pralaimėjimą 61:79.

Mačas prasidėjo sėkmingiau "Novatransa-Dsmile-R&E" ekipai, kurie vedini Vitalij Sokolov primetė savo žaidimą šeimininkams ir po pirmo ketvirčio pirmavo 18:15. Antrame ketvirtyje tolimų metimu pagalba "Voltas" perėmė iniciatyvą į savo rankas ir pirmąją rungtynių pusę laimėjo 36:29.

Po ilgosios pertraukos "Novatransa-Dsmile-R&E" ekipai buvo pavykę sumažinti aikštelės šeimininkų pranašumą iki vienženklio, tačiau banguotas puolimas ir žaidėjų trūkumas trukdė stipriau įkibti varžovams į atlapus. Paskutiniame ketvirtyje "Voltas" spustelėjo varžovus, padidino apsūkas puolime ir susikrovė rekordinę persvarą, kuria laimėjo rungtynes rezultatu 79:61.

Rezultatyviausi žaidėjai:

"Voltas" gretose Žilvinas Jaščinskas pelnė 16 taškų, Roko Bloškio sąskaitoje 15 taškų.

"Novatransa-Dsmile-R&E" komandoje vis geresnę formą įgauna Vitalij Sokolov pelnęs 24 taškus, atkovojęs 18 kamuolių ir surinkęs 40 naudingumo balų. Andrej Vaitiekus pridėjo 13 taškų.

Rungtynių komentarai:

Jurgis Petrauskas (,,Novatransa-Dsmile-R&E komandos žaidėjas): Prieš tokia komandą sunku yra žaisti šešiese.

Darius Vaitiekus (,,Voltas" komandos treneris): Būvo geros rungtynės, pasigedome Karolio Jundulo, taip pat Raido Putriaus, kur jie dingo nežinau gal atsakys komandos treneris. Trečiajame kėlinyje jie pradėjo daugiau klysti, metė pro šoną, mums sukrito ir laimėjome.