Voltas pratęsė pergalių seriją, o kretingiškiai atsitiesė po pralaimėjimų

Voltas pratęsė pergalių seriją, o kretingiškiai atsitiesė po pralaimėjimų 653

Lapkričio 29 dienos vakarą "Mero" taurėje įvyko dvejos rungtynės, pirmosiose beveik visas rungtynes pirmavę "KK Riflis" po sunkios kovos įveikė "Sveika idėja".

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeiminikai atitrūkdami nuo varžovų 7-0, tačiau jau kitoje atakoje pirmus taškus pelnė "KK Riflio" žaidėjai. "Sveika idėja pranšumą iįlaikė iki pat kėlinio pabaigos, ketvirį laimėjo 20:16.

Antrajame ketvirtyje daug agresyviau žaidę kretingiečiai įpusėjus kėliniui sugebėjo įsiveržti į priekį ir pirmauti iki pat ilgosios pertraukos. Pirmąją pusę svečiai laimėjo rezultatu 39:37.

Trečiasis kėlinys buvo labai rezultatyvus abejoms ekipoms, kurios keitėsi lengvais taškais ir puikiai atakavo iš žaidimo, tačiau "KK Riflis" ketvirtį laimėjo 25:23.

Paskutiniajame kėlinuke "KK Riflis" toliau rodė komandišką ir tvarkingą žaidimą, ir tai leido jiems sužaisti rezultatyviausią ketvirtį per kurį pelnė 28 taškus. Šeimininkai visas rungtynes metė 37 tolimus metimus iš kurių pataikė tik 11, padarė 15 klaidų ir prasta gynyba neleido jiems iškovoti pergalės.

Rezultatyviausiai "Seika idėja" ekipoje rungtyniavo: Mark Ostrovskij 24 taškai ir 18 atk. kam., Andrius Dagelis 20, Rokas Misevičius 14 ir Aivaras Bertašius 13 taškų.

Nugalėtojams daugiausiai taškų pelnė: Antanas Stonkus ir Eimantas Kupšys po 30 taškų.

Karolis Griškus (,,KK Riflis" komandos žaidėjas):,,vienintelis geras dalykas - tai yra pergalė. Tikrai nedemonstravome gero žaidimo ir su rimtesniu varžovu turėtumėm didelių nemalonumų. Tai įtakojo ankstyvas laikas. Nei mes, nei varžovas nesusirinko pilnos sudėties. Svarbiausia pasiimtas taškas, nes šioje lygoje labai sunku pasiimti taškus, ypatingai išvykose. Mums ši salė sėkminga, taigi pratesėme pergalių seriją išvykose. Dar namuose niekaip neatsidarėme. Čia kaip Žalgiris - laimim išvykose, o namuose nesugebam. Tikiuosi krepšinio dievai mums bus palankūs. O šiaip turim dar kur tobulėti. Ta žaidimo mūsų kreivė nekyla aukštyn, o norėtųsi, kad ji kiltų sparčiau"

Rokas Misevičius ("Sveika idėja" žaidėjas): "Nu žodžiu... Eilinį kartą nesusirinkome į rungtynes. Šio sezono problema - trumpas suolas. Jei dažniausiai mūsų varžovai gali sau leisti rotuoti žaidėjais, tai mes turime vos 1 ar 2 žaidėjus ant suolelio. Šiandien susirinkome šešiese, bet Vaidas susižeidė vidury rungtynių ir likom penkiese. Didžiausios mūsų problemos - nuovargis, bei nesusižaidimas."

Antose vakaro „Mero taurės“ rungtynėse susitiko „Voltas“ ir „Novatransa-Dsmile“ komandos. Įsibėgėjantis „Voltas“ nugalėjo varžovus ir iškovojo trečią pergalę iš eilės rezultatu 67:53.

Rungtynes kiek sėkmingau pradėjo „Novatransa-Dsmile“ ekipa, pastarieji pataikė keletą tolimų metimų ir įpusėjus kėliniui turėjo 9 taškų persvarą. Po to šeimininkai kiek atsitiesė ir iki kėlinio pabaigos sumažino atsilikimą iki 4 taškų, 12:16.

Antrasis kėlinys buvo Vitalijaus Taščenko šou. „Volto“ lyderis per šį kėlinį pataikė 5 tritaškius metimus, pelnė 17 taškų ir leido savo komandai perimti rungtynių kontrolę bei susikrauti 10 taškų persvarą. Įpusėjus rungtynėms 38:28 priekyje „Voltas“.

Trečiajį rungtynių ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo „Volto“ ekipa, šeimininkai padidino savo persvarą iki 15 taškų, tačiau antroje kėlinio dalyje pranašesni buvo „Novatransa-Dsmile“ krepšininkai, pastarieji spurtavo 10:0 ir prieš lemiamą rungtynių ketvirtį atsilikėjo 52:47.

Ketvirtajame kėlinyje „Novatransa-Dsmile“ krepšininkai niekaip nerado kelio link varžovų krepšio, tikslą pasiekė vos 3 metimai iš 18, visi 8 tolimi metimai skriejo pro šalį, o komanda pelnė tik 6 taškus. Pasinaudodama nesėkminga varžovų atkarpa, „Volto“ komanda padidino savo persvarą ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės rezultatu 67:53.

„Voltas“ rezultatyviausi žaidėjai: Vitalijus Taščenko 31 tšk., Eimantas Lukauskis 12 tšk. 16 atk. kam.

„Novatransa-Dsmile“ rezultatyviausi žaidėjai: Vitalij Sokolov 18 tšk. 7 blokuoti metimai

„Volto” komandos nario Deivido Rodino komentaras po pergalės: „Reikia padėkoti fenomenoliam treneriui kuris sugebėjo pamiršti keletą aprangų, todėl negalėjome šiandien žaisti pilna sudėtimi, bet jeigu rimtai tai varžovai tikrai yra nebloga komanda. Turi labai stiprius gynėjus ir kovingus puolėjus, tiktais jiems trūksta gero centro. Statistikos dar nemačiau, bet manau tai atsispindės atkovoti kamuoliai, bet šiaip šaunuoliai sugebėjo grįžti į rungtynes ir apdengti mūsų geriausią krepšininką Vitalijų. Smagu, kad šiandiena įsijungė ir kiti žaidėjai, kurie pagelbėjo ir pagaliau, kad kažkokia gynyba atsirado pas mumis retkarčiais, manau, kad tai ir lėmė pergale. Linkiu „Novatransa-Dsmile” sėkmės.”