"Voltas" triuškinančia pergale pradeda atkrintamąsias

"Voltas" triuškinančia pergale pradeda atkrintamąsias 341

Kovo 8-tos dienos vakarą KLKML-OLYBET "Mero" taurėje savo atkrintamųjų seriją pradėjo "Voltas" ir "Sigromas" pora. "Voltas" pelnė net 112 taškų ir nepasigailėjo be svarbių žaidėjų žaidusio "Sigromo". 

Jau pirmajame kėlinyje "Voltas" parodė savo jėgą ir nuo pirmų minučių triuškino "Sigromą", kėliniui pasibaigus komandas skyrė septynioliką taškų 34:17. Antrajame kėlinyje "Sigromas" ir toliau nerado jokių priešnuodžių prieš šeimininkus kurie buvo puikūs tiek puolime, tiek gynyboje. Jau po antrojo kėlinio rungtynių baigtis buvo aiški visiems.

"Voltas" dominavo visose statistikos kategorijose. Komandos į ilgąją pertrauką išėjo rezultatui esant 60:31. Rungtynėms tęsiantis toliau "Voltas" ir toliau milžiniškais tempais rinko taškus, o "Sigromas" jau tik laukė rungtynių pabaigos, kurios baigės rezultatu 112:63.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Rezultatyviausiai"Volto" ekipoje rungtyniavo: Mark Ostrovskij 23, Vitalijus Taščenko 22, Mindaugas Riklevičius 18, Giedrius Baitis 17, Žilvinas Jaščinkas pridėjo 15 taškų.

"Sigromo" komandai daugiausiai taškų pelnė: Andrius Bernotas 20, Tomas Dobravolskis ir Deividas Graužinis pridėjo po 13 taškų.

Rungtynių komentarai:

Tomas Dobravolskis ("Sigromas"): rungtynes vertinu prastai. Mažai mūsų susirinko, dauguma serga. Būtų žaidęs ir mūsų vienas iš lyderių, bet reikėjo dar vienos dienos palaukt, skambinome "Volto" žaidėjams, jie nesutiko nukelti varžybų. Varžovai gerai pasinaudojo situacija ir mumis sutriuškino, bet nieko, atsiimsim. Labai pergalei pritrūko komandos lyderio, kad mažiau žaidėjų sirgtų, nes ir šiandien vos ne vos susirinkome.

Darius Vaitiekus ("Voltas"): viskas gerai, super!


‹ atgal
KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti