Kredito Garanto pergalę bei "Grey Pack" dueto dominavimas

Kredito Garanto pergalę bei "Grey Pack" dueto dominavimas 759

Ketvirtadienio vakarą, „Eurelijaus Žukausko taurės“ rungtynėse susitiko „Kredito garantas“ bei „Reluva“ ekipos. Paskutinę pratesimo sekundę Lukas Tamošiūnas išplėšė pergalę iš „Reluvos“ rankų, o „Kredito garantas“ iškovojo svarbią pergalę 68:67.

Rungtynes nuo pat pradžių kiek aktyviau pradėjo „Reluvos“ komanda, jie greitai surengė keletą sėkmingų atakų ir pirmavo 9:2, tačiau tuomet Justas Poviliūnas pataikė du tolimus metimus ir panaikino ankstyvą varžovų persvarą. Po pirmojo kėlinio „Kredito garantas“ atsilikinėjo 17:19.

Antrajame kėlinyje šeimininkų ekipa dažnai atakavo iš toli, tačiau nei vienas iš 11 mestų tritaškių metimų tikslo nepasiekė. Tuo pasinaudoję „Reluvos“ krepšininkai šiame ketvirtyje padidino savo persvarą ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 27:38.

Po ilgosios pertraukos „Kredito garantas“ kiek pakeitė puolimo strategiją, surengė keletą greitų atakų, dažniau veržėsi po krepšiu ir surengė spurtą 13:0. Po trečiojo kėlinio „Reluvos“ turėta persvara ištirpo iki 1 taško 45:46.

Ketvirtajame kėlinyje vyko atkakli kova, nei vienai ekipai nepavyko susikurti solidesnės persvaros. Likus kiek mažiau nei 10 sekundžių, po Manto Joniko taiklių baudos metimų „Kredito garantas“ turėjo 3 taškų persvarą, tačiau Giedrius Vasilkevičius taikliu tolimu metimu išlygino rezultatą ir komandos keliavo į pratęsimą.

Pratęsime likus 5 sekundėms „Reluva“ pirmavo 2 taškais, o prie baudų metimo linijos stojo Lukas Tamošiūnas. Pastarasis pataikė pirmajį baudos metimą, kuris sumažino atsilikimą iki minimumo, tačiau antrasis metimas skriejo pro šalį, kamuolį puolime atkovojo Marius Ševeliovas, o paskutinę sekundę kamuolį į krepšį sudėtingu metimu nukreipė Lukas Tamošiūnas. „Kredito garantas“ įspūdingu stiliumi iškovojo pergalę rezultatu 68:67.

„Kredito garantas“ rezultatyviausi žaidėjai: Justas Poviliūnas 23 tšk., Lukas Tamošiūnas 10 tšk. 7 atk. kam., Mantas Jonikas (13 atk. kam.) ir Eventas Gužauskas (12 atk. kam.) po 9 tšk.

„Reluva“ rezultatyviausi žaidėjai: Artūras Damkus 18 tšk., Martynas Vainius 14 tšk. 10 atk. kam. 6 blokuoti metimai, Rimantas Preimantas 12 tšk. 8 atk. kam.

Linas Remeikis (,,Reluva" komandos treneris): Rungtynės buvo įtemptos, įdomios rungtynės, daug tokių nesąmonių prisidarėme, gavome vieną techninę už tas kalbas. Iš tikrųjų panašaus pajėgumo komandos. Turėjome šansą laimėti, bet jo neišnaudojome. Sėkmė mums nesišypsojo, bet ką padarysi, pritrūko šalto proto. Manau jei būtume pilnos sudėties, neturėtų jie šansų.

Lukas Tamošiūnas (,,Kredito Garantas" žaidėjas): Pradžioje viskas sekėsi sunkiau, galvojome, kad bus lengviau prieš vyresnius, bet daug patirties turinčius. Po dviejų kėlinių pasidarėme dėrinuką, ir priešininkai pasimetė. O galas jau neplanuotas, paskutinis mėtimas neparuoštas, bet įkrito, pasisekė.

Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygoje kovoje dėl Eurelijaus Žukausko taurės „Brizo“ ekipa patyrė pralaimėjimą, 55-68 (14-19; 9-18; 13-17; 19-14) nusileido „Grey Pack“ komandai.

Pirmosios minutės komandoms buvo beveik tuščios, žaidėjai neišnaudojo šansų realizuoti atakų, o švieslentėje degė 2-4 „Sigromo“ naudai. Tada pastarieji pelnė 5 taškus be atsako ir pradėjo krautis persvarą savo naudai.

„Brizo“ krepšininkams sunkiai sekėsi rasti kelius link varžovo krepšio, o pramesti metimai leido „Grey Pack“ dominuoti ant parketo ir būti priekyje visą rungtynių laiką.

Antrame ketvirtyje toliau „Grey Pack“ laikė savo varžovus per atstumą ir prieš ilgąją pertrauką jau turėjo 14 taškų atotrūkį (37-23).

Trečiame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė: „Brizo“ krepšininkai ir toliau šaudė pro šalį, o skirtumas prieš lemiamas dešimt minučių dar labiau išaugo (54-36).

Prasidėjus ketvirtam ketvirčiui „Brizo“ ekipa dar mėgino sugrįžti į rungtynes – sužaidė puikią atkarpą, pelnė 8 sausus taškus ir atsilikimą sumažino (44-54), o likus iki rungtynių pabaigos 4 minutėms „Brizo“ krepšininkai buvo visai arti varžovų 52-58.

Visgi „Grey Pack“ krepšininkai sugebėjo suvaldyti situaciją: įsisiautėję Laimonas Karitonas ir Andrius Bernotas realizavo keletą svarbių metimų ir komanda užtikrintai užbaigė rungtynes 68-55.

Nugalėtojų gretose puikiai žaidė Andrius Bernotas, pelnęs 24 taškus ir atkovojės 10 kamuolių; Laimono Karitono sąskaitoje 19 taškų ir 6 atkovoti kamuoliai; Rimantas Šimkus pridėjo 12 taškų, 5 atkovotus kamuolius ir 10 rezultatyvių perdavimų.

„Brizo“ ekipoje 12 taškų pelnė Eimantas Lukauskis (6 atkovoti kamuoliai); 11 taškų pridėjo Nerijus Lamsaitis (6 atkovoti kamuoliai).

Andrius Bernotas (,,Grey pack" komandos žaidėjas): Rungtynes pradėjome gerai, pasisekė gynyba, pataikėme mėtimus.

Arminas Leliūnas (,,Brizas" komandos žaidėjas): Nesisekė, nepavyko žaidimas puolime, kaip per pirmus du kėlinius labai mažai pelnėme, ir apskritai mažai pelnėme. Puolimas ir gynyba šlubavo, dėl to ir pralaimėjome