Antradienio Eurelijaus Žukausko taurės apžvalga

Antradienio Eurelijaus Žukausko taurės apžvalga 773

Sausio 15 d. vakarą Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos Eurelijaus Žukausko taurėje susitiko „Pajūris- Jūros mūša“ ir „Neringos“ ekipos. Ketvirtojo kėlinio šturmą atlaikę „Neringos“ krepšininkai iškovojo pergalę rezultatu 63:73.

Pirmajame rungtynių kėlinyje abi komandos keitėsi sėkmingomis atkarpomis. Pirmoje kėlinio dalyje sėkmingą atkarpą 10:0 sužaidė „Pajūris- Jūros mūša“ ekipa, tačiau „Neringa“ į tai atsakė savu spurtu 13:0 ir po pirmojo ketvirčio pirmavo rezultatu 14:22. Antrajame kėlinyje „Pajūris- Jūros mūša“ komanda sunkiai sekėsi rinkti taškus iš žaidimo, pro šalį skriejo visi mesti tolimi metimai, o varžovai tuo pasinaudoję dar labiau padidino savo persvarą ir įpusėjus rungtynėms pastarieji pirmavo 27:44.

Po ilgosios pertraukos „Pajūris- Jūros mūša“ komandai vis niekaip nepavyko rasti savojo žaidimo puolime, tolimi metimai ir toliau skriejo pro šalį, o be šio ginklo aikštės šeimininkams per trečiąjį kėlinį pavyko surinkti tik 8 taškus. Sėkmingai rungtyniavusi „Neringos“ ekipa ir toliau bėgo nuo varžovų, prieš ketvirtąjį ketvirtį svečiai daugiau nei užtikrintai pirmavo rezultatu 35:64.

Nepaisant didžiulio deficito, „Pajūris- Jūros mūša“ komanda nebuvo linkusi nuleisti rankų, pastarieji ketvirtame kėlinyje rungtyniavo tarsi įgavę antrąjį kvėpavimą. Vienas „Neringos“ ekipos lyderių - Stanislovas Nikoličius kėlinio pradžioje gavo dvi technines pražangas ir turėjo palikti aikštę, tuo pasinaudoję  šeimininkai pelnė 13 taškų be atsako ir per pusę sumažino savo atsilikimą, tačiau galiausiai varžovų susikrauta persvara buvo per didelė ir „Pajūris- Jūros mūša“ krepšininkai turėjo pripažinti „Neringos“ pranašumą 63:73.

„Pajūris- Jūros mūša“ rezultatyviausi žaidėjai: Martinas Ahrens  27 tšk. 8 atk. kam., Laimonas Jencius 21 tšk. 6 per. kam.

„Neringa“ rezultatyviausi žaidėjai: Vytautas Kuleševičius 21 tšk. 10 atk. kam., Stanislovas Nikoličius 12 tšk. 5 rez. perd.

Gytis Pryšmantas (Pajūris - Jūra mūša komandos treneris): Kiek mačiau varžovai nieko ispudingo, mes kaip su antra sudėtimi dar gerai sužaidėme. Tikėkimės, kad ateityje susirinks mūsų pagrindiniai žaidėjai ir kovosime su šita komanda dėl apdovanojimų.

Neringa - atsisakė duoti intervių

Antrose vakaro rungtynėse susitiko namuose žaidžianti „Reluva“ ir „Garant Boats“ komandos. Namų komanda šį vakarą permainingose varžybose išplėšė pergalę rezultatu 57:52.

Rungtynių startas buvo pakankamai ramus, tačiau pirmasis kėlinys buvo permainingas. Tiek viena tiek kita komanda besikeisdamos taikliomis atakomis išsiverždavo į priekį ir kėlinio pabaigoje dviejų taškų pranašumą išsaugojo „Garant Boats“ komanda.Antrame kėlinyje savo pirmus taškus pelniusi svečių komanda, paskui „Reluva“ komandai  leido spurtuoti ir išsiveržti į priekį. Svečių komandai nesisekė įmesti taškus, o tuo pasinaudoję namų žaidėjai po truputį veržėsi į priekį ir po dviejų kėlinių penkiais taškais buvo priekyje.

Trečiame kėlinyje pradėjo kristi taiklūs metimai aikštės svečiams. Bet „Reluva“ rodydama savo charakterį nenusileido priešininkams. Likus kiek mažiau nei dvejoms minutėms iki trečio kėlinio galo, „Garant Boats“ įmetus taškus, rezultatas buvo išlygintas. Ir po nerezultatyvios minutės, greitoje atakoje pelnė dar du taškus, bei išsiveržė į priekį. O paskutinėmis sekundėmis pataikius du taškus dar padidino savo persvarą. Paskutiniame kėlinyje abi komandos atidavė paskutines jėgas. Iki pat rungtynių pabaigos išliko intriga. Ir paskutinės minutės buvo sėkmingesnės namų komandai, kuri rungtynes laimėjo rezultatu 57:52.

Rezultatyviausiai  „Reluva“  komandoje žaidė: Darius Joskaudas 13 taškų, 9 rez.perd., Martynas Vainius 12 taškų, Artūras Damkus 10 taškų, 7 atk.kam..

„Garant Boats“ komandos rezultatyviausi žaidėjai: Oleg Semionov 14 taškų, 10 atk.kam., Aurimas Bružinskis 11 taškų, 8 atk.kam..

Linas Remeikis (,,Reluva" komandos treneris):,,aišku, vertinti reikia gerai, nes laimėjome varžybas prieš favoritus. Jie yra stipriausia, mano manymu, šios lygos komanda. Mums ši pergalė yra labai svarbi. Jie gal mūsų neįvertino šiek tiek, nes susirinko tik šešiese. Mes sužaidėme kovingai, labai nepataikėme - tai parodo ir rezultatas. Jie fiziškai stiprūs, jauni, bet tai, kad jie prieš mus pralaimėjo - tai yra garbė mums, ne jiems"

Julius Vilovas (,,Garant Boats" komandos žaidėjas):,,sveikinimai varžovams, įdomus varžovas, įdomi kova ir sėkmės jiems ateityje"

Paskutinėse vakaro rungtynėse susitiko „Veramiga“ ir „IZOTON“ ekipos. Ketvirtame kėlinyje nuo varžovų pabėgę „Veramiga“ krepšininkai iškovojo pergalę rezultatu 69:59.

Pirmuosius tris rungtynių kėlinius abi komandos rungtyniavo labai apylygiai, nei vienai nei kitai ekipai nepavyko susikrauti solidesnio pranašumo. „Veramiga“ krepšininkai antrajame kėlinyje vienu metu pirmavo 6 taškais, tai buvo didžiausia turėta persvara per pirmuosius tris rungtynių ketvirčius. Pirmaujanti komanda šiose rungtynėse keitėsi net 11 kartų, o dar tiek pat kartų rezultatas buvo lygus.

Prasidėjus paskutiniam rungtynių kėliniui vaizdas aikštėje iš esmės  pasikeitė. „Veramiga“ krepšininkai įspūdingai sužaidė pirmąją kėlinio pusę. Edgaras Ilarionovas šiame kėlinyje surinko 13 taškų, jo atstovaujama „Veramiga“ surengė spurtą 20:1, įgijo 15 taškų persvarą, kas palaužė varžovus - „IZOTON“ krepšininkus, kurie pradėjo skubėti ir to pasėkoje prarado net 11 kamuolių vien per šį kėlinį. Rungtynių pabaigoje „IZOTON“ ekipa dar pataikė porą tolimų metimų ir sumažino persvarą iki vienaženklės, tačiau labiau priartėti prie varžovų nepavyko ir teko pripažinti „Veramiga“ ekipos pranašumą 69:59.

„Veramiga“ rezultatyviausi žaidėjai: Edgaras Ilarionovas 22 tšk., Virginijus Venckauskas 12 tšk., Gintas Daniulis 10 tšk. 6 atk. kam.

„IZOTON“ rezultatyviausi žaidėjai: Vytas Papreskis 13 tšk. 5 atk. kam. 6 rez. perd., Edvinas Simėnas 12 tšk. 8 atk. kam. 4 blk., Mindaugas Kundrotas 11 tšk.

Simas Antužis (,,Veramiga" komandos kapitonas): Ganėtinai prastos varžybos, turbūt taiklumas matosi statistikoje. Žiauriai nepataikėme, varžovai irgi, bet mes parodėme charakterį, ir šiandien turime pergalę.