Baldininkas tęsia dominavimą

Baldininkas tęsia dominavimą 794

Sausio 20 dieną, Eurelijaus Žukausko mažojoje taurėje susitiko ,,Baldininko" ir ,,Nuotykių parkas KAR KAR - Minimelts" ekipos. Nuo rungtynių pradžios 5-iese žaidę šeimininkai dominavo aikštelėje ir laimėjo rungtynes rezultatu 100:64.

Vos penkiese susirinkę ,,Baldininko" krepšininkai iškart išsiveržė į priekį. Pirmąjį kėlinį ,,Baldininkas" laimėjo 8 taškų persvara, rezultatu 18-10. Antrasis kėlinys svečių ekipai ,,Nuotykių parkui KAR KAR - Minimelts" buvo dar prastesnis. ,,Baldininko" krepšininkai iki antrosios varžybų pusės spėjo susikūrti dvigubą taškų persvarą - 44:21.

Antrosios varžybų pusės komandų tikslai buvo panašūs. ,,Baldininko" ekipa siekė sumesti 100 taškų į varžovų krepšį, o ,,Nuotykių parkas KAR KAR - Minimelts" siekė neleisti varžovams surinkti jų užsibrėžto tikslo. Likus pusei minutės iki varžybų galo, ,,Baldininko" žaidėjas Edmundas Liaugaudas smeigė taiklų tritaškį, kuris atnešė šimtąjį tašką. Varžybos baigėsi 5-ių žaidėjų pergale, rezultatu 100:64.

,Baldininkas" ekipoje du žaidėjai surinko dvigubus dublius. Egidijus Juostas pelnė 29 taškus ir atkovojo 12 kamuolių. Demas Mockus pelnė 27 taškus ir atkovojo 12 kamuolių. Evaldas Damazas prie pergalės prisidėjo 24 taškais.

,,Nuotykių parkas KAR KAR" gretose Danielius Gailius surinko 15 taškų.

Evaldo Damazo komentaras po lengvos pergalės: "Susirinkom penkiese, aišku silpnai kaip visada. Beliko tik gintis, o kai gerai giniesi tada ir užpuoli. Visas receptas."

Mindaugo Žilio "Nuotykių parkas KAR KAR" ekipos vadovo komentaras: "Rungtynės iš tikro buvo labai ramios, nes jos neslegė nei mūsų, nei varžovų. Jų buvo tik penki, o mūsų susirinko didžioji dalis komandos. Norėjom duot visiem daugiau mažiau pažaist. Jeigu mes pirmoi pusei dar visai nedideliu skirtumu laikėmės arčiau varžovo, tai antroi dalį bandydami įvairius gynybos sumanymus pasileidom. Paleidom Dema Mockų. Aišku žinojom, kad reikia rizikuot, bet gal ne ant Demo. Jie grupei užima pirmą vietą, skaito krepšinį. Atakai baigiantis, jie atiduoda kamuolį Demui, o Demas išleidžią tritaškį. Viskas tvarkoj, pataikė, bet viskas tvarkoi, psichologiškai nepalūžom einam į priekį, laukiam pagal savo dantis varžovų ir bandysim kabintis."

Antrose sekmadienio vakaro rungtynėse užtikrintai pradžią sužaidę "VPA Logistics" iškovojo nesunkią pergalę prieš "Brizą" įveikdami juos 66:55.

Rungtynes daug sėkmingiau pradėjo šeimininkai, pataikydami kelis metimus paeiliui iš karto susikrovė solidų pranašumą. Brizas puolime niekaip nerado svojo žaidimo. Po pirmojo ketvirčio raudonieji pirmavo 20:9.

Antrajame ketvirtyje svečių rezultatyvumas buvo ženkliai pagerėjes, bet gynyboi vistiek nesužaidė tinkamai ir varžovai nieko nestabdydami lengvai rinko taškus. Po pirmosios rungtynių dalies "VPA Logistics" pirmavo 45:32.

Trečiajame ketvirtyje abi komandos sustojo, iš žaidimo atakavusios labai prastai, nei vieną komandą nepelnė nei 10 taškų. "Brizas" kėlinį laimėjo 8:6.

Paskutiniame ketvirtyje svečiai dar bandė vytis varžovus, bet kėlinio gale šeiminikai sumetė savo metimus ir iškovojo pergalę rezultatu 66:55.

Rezultatyviausiai "VPA Logistics" ekipoje rungtyniavo: Linas Kontrimas 13, Marius Bakanas ir Lukas Galdikas po 12, Gvidas Šmatavičius pridėjo 11 taškų.

Rezultatyviausiai "Brizo" ekipoje rungtyniavo: Daugmantas Macas 11, Šarūnas Bladika 10 taškų.

,,VPA Logistics" krepšininkas Gvidas Šmatavičius:,,Dabar turiu daugiau laiko treniruotėms, su komanda susižaidėm, sustatėm žaidimą puolime, gerai susigynėm ir laimėjom."

,,Brizas” ekipos žaidejas Daugmantas Macas: ,,Pirmiausia sveikinu varžovus su pergale. Nors didelių stebuklų aikštėje jie taip pat nedemonstravo, tačiau pergalei šį kartą to pakako. Na o mums vis niekaip nepavyksta sustyguoti savojo žaidimo, neretai puolimas tampa gana statiškas, tuomet pralaimime atkarpą ir paleidžiame varžovus į priekį, šį kartą rungtynių pradžioje pridarėme klaidų, nepataikėme tolimų metimų, o ir gynyboje leidome varžovams gana lengvai rinkti taškus, varžovai pabėgo į priekį, išlaikė persvarą ir pelnytai laimėjo rungtynes.”