Buksuojantys KKM auklėtiniai ir užtikrinta Garant Boats pergalė

Buksuojantys KKM auklėtiniai ir užtikrinta Garant Boats pergalė 615

Lapkričio 21 d. vakarą vykusiose „Eurelijaus Žukausko taurės“ rungtynėse susitiko Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija" ir „Reluvos“ komandos. Labiau patyrę „Reluvos“ krepšininkai be didesnio vargo įveikė „Klaipėdos krepšinio mokyklos“ auklėtinius rezultatu 57:82.

Nuo pat rungtynių pradžios aikštėje pranašesni buvo „Reluvos“ krepšininkai, jaunieji Krepšinio mokyklos auklėtiniai darė nemažai klaidų, o varžovai jas vertė lengvais taškais greitajame puolime ir pirmojo kėlinio pabaigoje įgijo 11 taškų persvarą, 10:21. Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė, „Klaipėdos KM“ per šį ketvirtį suklydo net 11 kartų, už tai „Reluvos“ ekipa juos nubaudė pelnydami 17 taškų po varžovų klaidų, kėlinį laimėjo 12:26 bei įpusėjus rungtynėms įgijo net 25 taškų persvarą 22:47.

Antrojoje rungtynių pusėje „Reluvos“ komanda sumažino apsukas, susikrovę saugią persvarą demonstravo brandų komandinį krepšinį ir tiesiog neleido varžovams priartėti, o patys pernelyg nesistengė persvaros padidinti žinodami, jog pergalę turi savo rankose. Po trečiojo kėlinio „Reluvos“ ekipa pirmavo 39:62.

Paskutinis rungtynių kėlinys jau buvo tik formalumas, Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija" nesugebėjo sugrąžinti intrigos į rungtynes ir Dariaus Joskaudo vedama „Reluvos“ komanda be didesnio vargo įveikė varžovus bei įsirašė dar vieną pergalę rezultatu 57:82.

„Reluvos“ ekipą į pergalę vedė įspūdingai abiejose aikštės pusėse rungtyniavęs Darius Joskaudas, kuris rungtynes baigė su 24 tšk. 9 rez. per. bei 11 perimtų kamuolių. Jam puikiai talkino Artūras Damkus, kurio sąskaitoje 21 taškas.

„Klaipėdos KM“ rezultatyviausias buvo Kristupas Bielskis, surinkęs 11 taškų, po 10 tšk. pridėjo Kristupas Burneika bei Dovydas Lengvys.

Mariaus Inselseth komentaras po pralaimėjimo: „Skaudžiai pralaimėjom, stengiamės. Nežinau, svarbu toliau stengtis, nenuleisti rankų ir kažkada laimėsim.”

„Reluva” komandos nario Lino Remeikio mintys po laimėtų rungtynių: „Rungtynės buvo pakankamai lengvos, jaunuoliai dar nėra pasiruošę žaisti su vyrais. Leidom jiems įmesti lengvų taškų, nebuvom susirinkę pilna sudėtimi. Esam brandaus amžiaus „Berniukai”, bet žaidžiam neblogą krepšinį ir rezultatas gerai tą parodė.”

Kitose trečiadienio vakaro rungtynėse susitiko „Klaipėdos KM“ ir „Klaipėdos valstybinės kolegijos“ komandos. Po atkaklios kovos studentai šaltakraujiškai sužaidę rungtynių pabaigą nugalėjo „Klaipėdos KM“ auklėtinius rezultatu 66:73.

„Klaipėdos KM“ auklėtiniai pradėjo rungtynes labai energingai ir "drąskė" varžovų tinklelį tolimais metimais, „Klaipėdos valstybinės kolegijos“ krepšininkai tikėjosi lengvo pasivaikščiojimo ir rungtynes pradėjo nepakankamai susikoncentravę, tas leido krepšinio mokyklos auklėtiniams pirmauti visą pirmąjį rungtynių kėlinį, kuris baigėsi rezultatu 20:17.

Antrąjį rungtynių kėlinį „Klaipėdos KM“ pradėjo dviem taikliais tolimais metimais, po kurių sekė dar dvi sėkmingos atakos be varžovų atsako, kas leido pabėgti į priekį 11 taškų persvara. Antrąją kėlinio dalį kiek sėkmingiau sužaidė „KVK“ krepšininkai ir atsilikimą sumažino iki taškų, įpusėjus rungtynėms 39:34 pirmauja „Klaipėdos KM“.

Trečiasis rungtynių ketvirtis jau buvo sėkmingesnis „KVK“ komandai. Pastarieji suaktyvino savo gynybą, išprovokavo keletą varžovų klaidų, kurias pavertė lengvais taškais ir taip ištirpdė varžovų persvarą. Kėlinio pabaigoje, po taiklaus Mariaus Kuzminavo metimo „KVK“ ekipa persvėrė rungtynių rezultatą savo naudai ir prieš lemiamą rungtynių ketvirtį jau pirmavo minimaliu skirtumu 50:51.

Lemiamą rungtynių ketvirtį kolegijos krepšininkai pradėjo dviem taikliais tolimais metimais ir padidino savo persvarą iki 7 taškų. Tomas Sagaitis atsakė dviem taikliais metimais ir sumažino „Klaipėdos KM“ atsilikimą iki 2 taškų. Lemiamomis rungtynių minutėmis jaunieji krepšinio mokyklos auklėtiniai atliko keletą neparuoštų metimų, kurie skriejo pro šalį, o „KVK“ krepšininkai šaltakraujiškai "smeigė" tris taiklius tolimus metimus ir iškovojo nelengvą pergalę rezultatu 66:73.

„Klaipėdos valstybinės kolegijos“ rezultatyviausi žaidėjai: Gvidas Turauskas 14 taškų ir 10 atk. kam., Tadas Vandzinskas 12 taškų, Donatas Liubinas pridėjo 11 taškų bei 10 atk. kam.

„Klaipėdos KM“ rezultatyviausi žaidėjai: Augustas Puida 14 taškų, Gustas Staupelis 12 taškų bei 18 atk. kam., Tomas Sagaitis surinko 10 taškų.

„Klaipėdos valstybinės kolegijos” komandos žaidėjo komentaras po sunkios pergalės: „Buvo sunkios varžybos ir salė buvo slidi. Vaikiai puikiai pataikė iš toli, labai gerai gynėsi, bet išstenėjom pergalę.”

Edvino Butkaus mintys po pralaimėjimo: „Varžybos buvo sunkios, didžiają dalį rungtynių pirmavom, bet rungtynių pabaigoje pridarėm kvailų klaidų, gal nesusitvarkėm su įtampa ir pralaimėjom.”

Trečiose šio vakaro rungtynėse  krepšinio aikštelėje susitiko „Garant Boats“ ir „Kredito garantas“ komandos. Po permainingų rungtynių rezultatu 65:53 nugalėjo namų ekipa.

Rungtynių pradžia buvo apylygė. Tačiau po pirmo kėlinio trimis taškais priekyje buvo „Garant Boats“ komanda. Priešininkai nebuvo pasiruošę nurimti ir nusileisti. Susiėmę „Kredito garantas“ komandos žaidėjai antrame ketvirtyje įsiveržė į priekį ir visą kėlinį pirmavo. Po dviejų kėlinių rezultatu 22:28 priekyje „Kredito garantas“.

Svečiai buvo pasiruošę laimėti ir trečio kėlinio viduryje vėl pasiekė apylygį rezultatą. Tačiau varžovai pataikę kelis taiklius metimus, vėl buvo keliais taškais priekyje. Po trečio ketvirčio svečių komanda pirmavo 4 taškais. Lemiamas tapo ketvirtasis kėlinys, kuriame situacija apsivertė. Namų komanda „Garant Boats“ jau nuo pat kėlinio pradžios mėtė taiklius metimus ir įsiveržė į priekį. Antra ketvirčio pusė buvo lyg ir formalumas. Nors „Kredito garantas“ žaidėjai dar bandė suvaldyti ir pakeisti situaciją, tačiau pergalę šį vakarą šventė „Garant Boats“ komanda rezultatu 65:53.

Garant Boats“ rezultatyviausi žaidėjai: Aurimas Bruzinskis 17 taškų, Julius Vilovas 17 taškų, 9 atk. kam., Oleg Semionov 16 taškų, 10 atk. kam..

Kredito garantas“ rezultatyviausi žaidėjai: Mantas Jonikas 13 taškų, Deimantas Juodka 12 taškų.

Marius Ševeliovas (Kredito garantas“ komandos žaidėjas): „Pralaimėjome laimėtas rungtynes. Tikrai visa galva buvome stipresni ir turėjome iškovoti pergalę. Tačiau šiandien turbūt ne mūsų diena.“