Edvinas Tamošauskis atvedė "Garant Boats" į dar vieną pergalę

Edvinas Tamošauskis atvedė "Garant Boats" į dar vieną pergalę 664

Lapkričio 3 dienos vakarą ,,Klaipėdos valstybinė kolegija" (,,KVK") savo aikštelėje pasitiko ,,Garant boats" krepšininkus.

Pirmame kėlinyje visiškai be gynybos žaidžiantys ,,KVK" krepšininkai leido varžovams per kėlinį pelnyti net 33 taškus. Besibaigiant pirmai varžybų pusei ,,KVK" pavyko sumažinti taškų skirtumą iki 5 taškų ir į ilgąją pertrauką išėjo pralaiminėdami 47:52.

Antroje varžybų pusės pradžioje ,,KVK" vis dar pajėgė ,,nepaleisti" varžovų į priekį, tačiau paskutiniame kėlinyje ,,Garant boats" vėl įgijo dviženklę taškų persvarą ir rungtynes laimėjo rezultatu 94:80.

Rezultatyviausi žaidėjai:

,,KVK" ekipoje geriausiai pasirodė Irmantas Kryžius, pelnęs 23 taškus. Donatas Liubinas pelnė 19 taškų.

,,Garant boats" dvigubą dublį surinko Edvinas Tamošauskis - 29 taškai ir 12 atkovotų kamuolių. Aurimas Bruzinskis prisidėjo pelnęs 19 taškų, Oleg Semionov pelnė 16 taškų.

Rungtynių komentarai:

Valdas Garadauskas (,,Garant Boats" komandos žaidėjas): Rungtynės buvo aukšto tempo, jaunimas tikrai greit bėgo, taip pat neblogai pataikė. Tiesiog pavyko susikrauti taškų pranašumą metant iš po krepšio ir laimėti. Išlaikėme tuos taškus visas rungtynes. Geros rungtynės.

Donatas Liubinas (,, Klaipėdos valstybinė kolegija" komandos žaidėjas): Rungtynės vyko taškas į tašką, galą dėja paleidome, tenka pripažinti varžovų pranašumą.