Įsibegėjusi VPA Logistics ir Klaipėdos KM pamokos LCC studentam

Įsibegėjusi VPA Logistics ir Klaipėdos KM pamokos LCC studentam 1381

Sekmadienį krepšinio aikštelėje susitiko „VPA Logistics“ ir „shipping.fo“ komandos. Rezultatu 96:73 po nugalėjo „VPA Logistics“ ekipa.

Pirmasis kėlinys prasidėjo apylyge kova. Komandos nemažai baudavosi, todėl dar pirmoje kėlinio pusėje susirinko po keturias komandines pražangas. Įpusėjus keliais taškais išsiveržė „VPA Logistics“ ir savo pranašumą išlaikė bei padidino ir kėlinį baigė rezultatu 27:22.

Antrame kėlinyje „shipping.fo“ komanda prisivijo varžovus. Tačiau „VPA Logistics“ komanda spurtavo ir vėl gerokai išsiveržė į priekį. Kėlinio antroje pusėje komandos sužaidė apylygį žaidimą. O kėlinys baigėsi rezultatu 55:46 „VPA Logistics“ naudai.

Trečiasis kėlinys buvo mažiausiai rezultatyvus. Komandos surinko po keturiolika taškų. Tiek vienai, tiek kitai komandai buvo sunkiau veržtis į priekį ir parodyti geresnį rezultatą. Po kėlinio išliko tokia pati, devynių taškų „VPA Logistics“ komandos persvara.

Ketvirto kėlinio metu užsivedė pirmaujanti komanda „VPA Logistics“. Nuo pat kėlinio pradžios pradėjo didinti savo turimą pranašumą. Gerai pataikėtritaškius metimus. „Shipping.fo“ komanda bandė keisti situaciją, tačiau to padaryti niekaip nepavyko. Visų rungtynių metu žaidėjai sukaupė nemažai asmeninių pražangų, todėl komandų žaidėjai pradėjo išsibauduoti. Žaidimas išsibalansavo. Komandos pradėjo dažniau klysti. Tačiau „VPA Logistics“ sekėsi pataikyti metimus ir komanda laimėjo rungtynes rezultatu 96:73.

Rezultatyviausiai  „VPA Logistics“ komandoje žaidė: Linas Kontrimas 30 taškų, Tadas Kymantas 26 taškai, 7 atk. kam., 11 rez. perd..

Shipping.fo“ komandos rezultatyviausi žaidėjai: Paulius Stonis 24 taškai, 5 rez. perd., Lukas Grabauskas 14 taškų, 4 rez. perd., Lukas Bendikas 13 taškų, Karolis Gailiūnas 9 taškai, 17 atk. kam..

Rungtynių komentarai:

"VPA Logistics" ekipos žaidėjas Robertas Rupeika: "Nugalėjome turnyrinės lentelės kaimynus, gerai sužaidėme puolime, pataikėme tolimus metimus ir džiaugiamės pergale. Prie komandos prisijungė naujas žaidėjas - lyderis (Tadas Kymantas), labai daug duoda mums puolime ir būtent su jo prisijungimu pradėjome demonstruoti daug geresnį krepšinį."

"shipping.fo" komandos treneris Rimantas Šimkus: "Nieko gero, pralaimėjome dideliu skirtumu, sunku įžvelgti daug pozityvo, gana banguotos, kietos rungtynės, daug kovos, daug pražangų, vis bandėme keletą kartų sugrįžti į rungtynes, bet varžovų komanda patyrusi, gana ilgai žaidžia kartu, bei puikiai pataiko tritaškius metimus, ypač šioje salėje. Bandėme gintis įvairiais būdais, bet ketvirtame kėlinyje gavome tris tritaškius, varžovai pabėgo toli į priekį ir kėlinio viduryje tiesiog palūžome."

Sekmadienio Eurelijaus Žukausko taurės rungtynėse susitiko „LCC Tarptautinis Universitetas“ ir „Klaipėdos KM“ ekipos. Šį vakarą rungtynėse rezultatu 50:54 pergalę iškovojo „Klaipėdos KM“ ekipa (13:10,8:13,13:17,16:14).

Nuo pat pirmojo kėlinio užvirė nuožmi kova, abi komandos gynėsi itin kybiai, bet neprežengdami pražangos ribos, sužaidus penkias minutęs, rezultatas buvo lygus (8:8), o jam pasibaigusi tiksliau puldami „LCC Tarptautinis Universitetas“ susikrovė trijų taškų pranašumą (13:10). Antrajame kėlinyje vaizdas nepasikeitė, sužaidus penkias minutęs rezultatas vėl buvo lygus (16:16) o jam pasibaigus rezultatu (21:23) jau pirmavo „Klaipėdos KM“ ekipa.

Po ilgosios pertraukos abi ekipos toliau kybiai gynėsi, kiek tiksliau puldami „Klaipėdos KM“ susikrovė šešių taškų pranašūmą (34:40). Paskutinis kėlinys vėl davė atkaklia kovą, nors kėlinį „LCC Tarptautinis Universitetas“ ir laimėjo, bet teko pripažinti savo jaunųjų krepšininkų pranašūmą rezultatu (50:54).

Rezultatyviausiai „LCC Tarptautinis Universitetas“ komandoje žaidė: Dmytro Zhuravlov (16 atk. kam.) ir Yaroslav Gavrilin surinko po 11 taškų, Taka Demetradze pridėjo 10 taškų.

„Klaipėdos KM“ komandoje rezultatyviausi žaidėjai: Kristupas Burneika surinko dvigubą dublį su 20 taškų ir 11 atk. kam., Eduardo Custodio (9 atk. kam.) ir Dovydas Lengvys (15 atk. kam.) pelnė po 14 taškų.

Nepraleisk progos įrodyti, kad žinai apie krepšinį daugiau nei kiti! Suburk draugų komandą ir sudalyvauk pirmosiose protų kovose kartu su Vaidu Čeponiu