Izoton pusfinalį pradėjo pergalingai

Izoton pusfinalį pradėjo pergalingai 990

Penktadienio vakarą susitiko Klaipėdos "IZOTON"  ir „Neringa“ komandos. Po atkaklios, permainingos ir nenuspėjamos kovos, namų žaidėjai paskutiniame kėlinyje sutriuškino priešininkus rezultatu 81:63.

Rungtynių pradžioje pirmieji taškus pelno „Neringa“ komandos žaidėjai. Po kelių minučių „IZOTON“ įsiveržia į priekį. Tačiau išlaikyti persvaros ilgai nepavyksta, „Neringa“ išlygina rezultatą, persveria jį savo naudai ir kėlinį laimi minimaliu, vieno taško, skirtumu..

Antras kėlinys buvo apylygis. Komandos viena kitai neleido išsiveržti į priekį. Neringa turėjo kelių taškų pranašumą, kurį „IZOTON“ kėlinio pabaigoje sumažino iki 1 taško. Antrą kėlinį komandos sužaidė lygiai, tad rezultatas po dviejų kėlinių lieka „Neringa“ komandos naudai 36:37 .

Trečio kėlinio pradžioje į prieki įsiveržia „IZOTON“ komanda. O „Neringa“ komandai pasistengus ir sukaupus jėgas pavyko neatsilikti, išlyginti ir persverti rezultatą savo pusėn. Trečiame ketvirtyje „Neringa“ komandai pavyko prie turimo vieno taško pranašumo pridėti dar vieną, o bendrame rezultate svečių komanda pirmauja dviem taškais.

Paskutiniame kėlinyje stebino „IZOTON“ komandos žaidėjai. Lyg pasikrovę jėgų veržėsi į priekį, triuškino priešininkus, kurie pradėjo klysti ir nebesugebėjo atsitiesti. Per paskutines kelias minutes namų žaidėjai taip atitrūko, kad teko pripažinti ir pasveikinti „IZOTON“ komandą su iškovote pergale rezultatu 81:63.

IZOTON“ komandos rezultatyviausi žaidėjai: Darius Šaulys 23 taškai, Arnoldas Petkevičius 19 taškų, 17 atk.kam., Mindaugas Kundrotas 16 taškų, Robertas Sneideris 11 taškų.

Rezultatyviausiai "Neringa" komandoje žaidė: Marius Domarkas 14 taškų, Ignas Domarkas 12 taškų, 11 atk.kam., Vytautas Kuleševičius 11 taškų, 13 atk.kam., Stanislovas Nikoličius 11 taškų.