"Klaipėdos valstybinė kolegija" tik paskutinėmis minutėmis įveikė "Memelio pirklius" 211

Sausio 24 dieną, trečiadienį, Eurelijaus Žukausko taurės rungtynėse Klaipėdos valstybinė kolegija (9/2) pasitiko svečius Memelio pirkliai (3/9) komanda. Užtikrintai sužaidę paskutinį rungtynių ketvirtį KVK įveikė savo oponentus rezultatu - 66:58.

Rungtynių pradžia buvo nerezultatyvi. Po trijų minučių pirmasis savo komandai pelnė G. Leščiauskas pataikydamas iš toli. Toliau komandos apsikeitė keletą taiklių metimų ir nei vienai nepavyko toliau pabėgti į priekį. Tas pats G. Leščiauskas užbaigė kėlinuką taikliu dvitaškiu ir KVK turėjo minimalią persvarą - 17:16.

Antrasis ketvirtis taip pat buvo nerezultatyvus. Komandos pataikė tragiškai, daug klydo. Pirmojoje kėlinuko dalyje šeimininkai dar turėjo penkių taškų pranašumą, tačiau atleidę vadžias ir nuskambėjus antrojo kėlinio sirenai jau pralaiminėjo - 32:37.

Trečiasis kėlinukas buvo dar nerezultatyvesnis. Komandų pataikymo procentas iš žaidimo nesiekė 30. Taškai buvo pelnomi baudų metimais ar per vargus iš baudos aikštelės. Šiame ketvirtyje tvyravo lygybė - 12:12, tačiau ir toliau priekyje buvo svečiai - 44:49.

Paskutinį ketvirtį užtikrintai pradėjo Memelio pirkliai. Po dviejų tolimų svečių šūvių pastarieji jau turėjo dviženklę persvarą - 44:55. Tačiau KVK nepasidavė ir perėme rungtynių iniciatyvą spurtu - 16:3. Laiku suveikęs spaudimas bei puikus pataikymas iš toli leido mėlyniesiems švęsti pergalę rezultatu - 66:58.

Klaipėdos valstybinė kolegija - D. Venckus 21 tšk., 6 atk. kam., 6 per. kam., G. Leščiauskas 20 tšk., 9 atk. kam.

Memelio pirkliai - M. Norkus 20 tšk., 11 atk. kam.

Donatas Alminas (,,Klaipėdos valstybinė kolegija" komandos kapitonas): Sunkios varžybos, labai didelę kovą padarė varžovai, labai sunkiai laimėjome palaužėme tik ketvirtajame kėlinyje, nes esam daug jaunesni už priešininkus ir turėjome daugiau likusiu jėgų. Dėkui varžovams už stipria kovą.

Martynas Šimas (,,Memelio pirkliai" komandos žaidėjas): Eilinės varžybos, kurias vedėme ilga laiką, ir nežinau kas mums atsitinka, mes turbut kai pajaučiame, kad galime laimėti, nuleidžiame rankas, atsipalaiduojame ir gaunas šitaip. Ne pirmos varžybos tokios kai laimėtas varžybas pralaimime. Sveikinimai varžovams.