"OverSize" puošiasi "Olybet" taurės auksu

"OverSize" puošiasi "Olybet" taurės auksu 2134

Balandžio 5-ąją finišavo KLKML "Olybet" taurė, kurią vainikavo didysis finalas tarp "OverSize" ir "Kombinatas United" komandų. Po ilgosios pertraukos spurtą surengusi "OverSize" atitrūko nuo varžovų ir užtikrintai dominavę aikštelėje iškovojo pergalę rezultatu 80:62.

Rungtynės skirtingai nei mažasis finalas prasidėjo geru puolimu, gražiu akiai krepšiniu. "OverSize" ekipa išnaudodama kiekvieną varžovų klaidą bėgo į greitas atakas o "Kombinatas United" komandinio puolimo dėka rinko savo taškus. Po pirmo ketvirčio rezultatu 22:19 pirmavo M. Vilko vadovaujama "OverSize" komanda. Antrame ketvirtyje ekipų puolimas pradėjo stagnuoti, komandos vis daugiau dėmėsio skyrė gynybai ir atkakliai kovai kiekviename aikšteles metre. Po 20 žaidimo minučių rezultatu 37:33 priekyje buvo "OverSize".

Po ilgosios pertraukos "Oversize" išėjo į aikštelę spurtu 6:0, susikrovė dviženklį pranašumą 46:33 ir privertė varžovus prašyti minutės pertraukėlės. Po minutės pertraukėlės "Kominatas United" ir toliau sekėsi sunkiai stabdyti varžovų puolimą, patiems užpulti ir pastarieji buvo priversti vytis varžovus 44:61.

Paskutinis finalo ketvirtis iš esmės tapo tik formalumas, gerą 3 ketvirtį sužaidusi "OverSize" privertė varžovus nervintis ir pastariesiems darėsi sunku vytis varžovus. Per lemiamą atkarpą savo dviženklį pranašumą išsaugojusi "OverSize" įveikė varžovus ir švenčia pergalę finale rezultatu 80:62.

Rezultatyviausi žaidėjai:

"OverSize" gretose dvigubą dublį surinko Matas Staponas pelnęs 17 taškų ir atkovojęs 10 kamuolių, Paulius Piktuižis prie pergalės pridėjo 13 taškų.

"Kombinatas United" komandoje Karolis Stepanovas pelnė 16 taškų, Rimantas Šimkus surinko 12 taškų.

BSL naudingiausias finalo žaidėjas - Matas Staponas, kuris finale pelnė 17 taškų (6/8 dvit., 1/4 trit., 2/5 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 6 rez. perdavimus, išprovokavo 7 varžovų pražangas ir surinko 28 naudingumo balus.

 


‹ atgal
KLKML © 2024

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti