Penktadienio vakaro permainingos dvikovos

Penktadienio vakaro permainingos dvikovos 689

Penktadienio vakarą paskutiniąsias pirmojo etapo rungtynes sužaidė „IZOTON“ bei „Baldininko“ komandos. Po labai permainingos kovos, pergalę iškovojo „IZOTON“ krepšininkai rezultatu 89:74.

„IZOTON“ komanda rungtynes pradėjo sėkminga atkarpa 11:0, „Baldininko“ ekipa, tuo tarpu, pirmuosius savo taškus pelnė jau įpusėjus pirmajam kėliniui. Po pirmojo ketvirčio „IZOTON“ ekipa pirmavo 21:13.

Antrąjį rungtynių kėlinį įspūdingai puolime sužaidė „Baldininko“ komanda. Rolandas Alutis pelnė 18 taškų, Edmundas Liaugaudas pridėjo 11, komanda pataikė 5/6 tolimus metimus bei surinko 37 taškus, ko pasėkoje, pastarieji įsiveržė į priekį bei įpusėjus rungtynėms turėjo 14 taškų pranašumą, 36:50.

Trečiajame kėlinyje komandos tarsi apsikeitė rolėmis. Po ilgosios pertraukos daug pranašesni aikštėje buvo „IZOTON“ krepšininkai. Pastarieji, po netaiklių metimų, puolime atkovojo 10 kamuolių bei pelnė 12 taškų antraisiais bandymais, kas leido „IZOTON“ ekipai vėlgi perimti rungtynių kontrolę bei įsiveržti į priekį po triejų kėlinių rezultatu 67:62.

Įpusėjus paskutiniam ketvirčiui Benas Kentra pelnė 8 taškus iš eilės bei padidino „IZOTON“ ekipos persvarą iki 15 taškų. „Baldininko“ komanda dar bandė gelbėtis, tačiau visi jų tolimi metimai šiame kėlinyje skriejo pro šalį ir sumažinti atsiliko nepavyko. Rungtynės baigėsi „IZOTON“ komandos pergale rezultatu 89:74.

„IZOTON“ rezultatyviausi žaidėjai: Benas Kentra 17 tšk. 9 atk. kam., Arnoldas Petkevičius 13 tšk. 8 atk. kam., Vytas Papreskis 12 tšk. 10 rez. perd.

„Baldininkas“ rezultatyviausi žaidėjai: Edmundas Liaugaudas 28 tšk. 9 atk. kam., Rolandas Alutis 22 tšk., Egidijus Juostas 13 tšk. 8 atk. kam.

Aurimas Rupšlaukis (,,Izoton" komandos treneris): Varžybos buvo įtemptos pirma antra kėlinį. Varžovai nesusirinko, bet vis tiek parodė gera lygį. Žaidėjai yra žaidžiantis, gaila, kad jie neturėjo daugiau žaidėjų. Sveikinu savo komandą su pergale. Po dviejų kėlinių buvo nukabinę nosis, bet pamatė kur yra klaidos, apkalbėjome, aptarėme ir išėjo po dviejų kėlinių visai kitas vaizdas. Džiaugiuosi pergale.

Baldininkų komanda atsisakė duoti interviu.

Penktadienio vakarą susikovė „Nuotykių parkas KAR KAR - Minimelts“ ir Klaipėdos KM – „Tobula Instaliacija“ komandos. Po permainingos ir atkaklios kovos namų žaidėjai nugalėjo varžovus rezultatu 75:60.

Nuo pat pirmų minučių vyko permaininga kova. Iš pradžių keliais taškais įsiveržė „Klaipėdos KM „Tobula Instaliacija“, tačiau stipriai nusiteikę varžovai, pirmo kėlinio antroje pusėje persvėrė rezultatą į savo pusę.

Antras kėlinys, taip pat, buvo permainingas, nors po pirmų penkių minučių „Nuotykių parkas KAR KAR - Minimelts“ komanda laikėsi pirmaujančioje pozicijoje, antroje kėlinio pusėje į priekį, nedideliu skirtumu, išsiveržė „Klaipėdos KM – „Tobula Instaliacija“ komanda ir po antro kėlinio buvo priekyje 4 taškais.

Trečiame kėlinyje skubus žaidimas išblaškė ir pradėjo varginti salės svečius, todėl po truputį į priekį po truputį pradėjo veržtis namų žaidėjai. Nors „Klaipėdos KM „Tobula Instaliacija“ komanda nubuvo nusiteikusi pasiduoti, stengėsi nepaleisti rungtynių.

Ketvirtame kėlinyje situacija ėmė sparčiai keistis. Komandos pradėjo vis dažniau klysti, „Nuotykių parkas KAR KAR - Minimelts“ komandai pavyko pataikyti kelis tritaškius, kurie leido atsiplėšti nuo varžovų dviženkliu taškų pranašumu. O priešininkai nebesusitelkė žaidimui ir teko pripažinti namų komandos pergalę rezultatu 75:60.

Rezultatyviausiai Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija" komandoje žaidė: Kristupas Bielskis 20 taškų, Kristupas Burneika 10 taškų.

Nuotykių parkas KAR KAR -Minimelts “ komandos rezultatyviausi žaidėjai: Aivaras Jokubaitis 36 taškai, 18 atk.kam, Julius Buinickas 16 taškų, 10 atk.kam..

Mindaugas Žilys (,,Nuotykių parkas KAR KAR - Minimelts"):,,varžybos buvo sunkios, jas vertinčiau kaip savaitės varžybas, tai du vienas kito verti varžovai. Malonu žaisti prieš krepšinio mokyklą, iš kurios tikimės talentų. Penkioliktas numeris padarė įspūdį. Jeigu Aivaras neturės komandos kitais metais šioje lygoje, tikrai kviesčiau į savo komandą. Sveikinu savo komandą, mes tikrai brendome šiai pergalei. Pavyko sužaisti tinkamai, turim rezultatą, keliaujame į kitą etapą su vienu įskaitiniu tašku ir tuom džiaugiamės".

Aivaras Priekšaitis (Klaipėdos KM - ,,Tobula instaliacija"):,,vaikinai tris kėlinius kovėsi kaip lygus su lygiais, tik norėtųsi, kad vyrai nestatytų tos zoninės gynybos, nu neina įsiveržti, kiek galėjom tiek pataikėm, tol tampėm nervus, gadinom, bet pabaigoje palūžom. Linkim susitikti tolimesnėse kovose su mumis. Noriu pasveikinti Mindaugą Žilį su istorine, garbinga pergale.