Veramiga ir Grey Pack pergalės penktadienio vakarą

Veramiga ir Grey Pack pergalės penktadienio vakarą 661

Lapkričio 30 d. KLKML, dėl Eurelijaus Žukausko taurės rungtynėse susitiko ,,Nuotykių parkas KAR KAR - Minimelts" ir ,,Grey pack" ekipos.

,,Grey pack" ekipa iškart išsiveržė į priekį, tačiau pirmojo kėlinio gale ,,Nuotykių parkas KAR KAR - Minimelts" beveik išlygino rezultatą. Antrajame kėlinyje prasidėjo ,,Grey pack" ekipos taškų atotrūkis ir emocijos, už kurias techninėmis pražangomis buvo nubausti abiejų komandų krepšininkai.

Antra varžybų pusė buvo tik formalumas. ,,Grey pack" krepšininkai greitomis atakomis rinko taškus ir galų gale varžovus įveikė didžiule taškų persvara - 102:60.

,,Nuotykių parkas KAR KAR - Minimelts" ekipoje Kaspars Unte pelnė 14 taškų.

,,Grey pack" gretose Rimantas Šimkus surinko net trigubą dublį - 28 taškai, 20 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų. Tomas Dabravolskis taip pat prisidėjo pelnęs 29 taškus, Laimonas Karitonas pelnė 19 taškų.

Vilius Lingė (,,Grey Pack" komandos žaidėjas): Rungtynes vertinu gerai, atsipalaidavome trečiajame kėlinyje ir išspaudėme maksimum. Pagarba varžovams, kad kovojo. Andriui Bernotui linkėjimai, ir tikimės, kad kita kartą ateis varžybas.

Mindaugas Žilys (,,Nuotykių parkas KAR KAR" komandos treneris): Geros rungtynės. Iš tikrųjų Mero taurės komanda, kažkodėl atėjo į Žukausko taurę. Matomai puoselėja viltis būti čempionais, bet iš tikrųjų šita komanda nėra pati geriausia kokia esame sutikę. Niekados nepatiko komandos kurios yra vieno žaidėjo komandos. Bet šiandien 21 numeris (Rimantas Šimkus - aut. past.) pridarė labai daug bėdų mums, jei ne jis, tai ko gero būtu kovojusi apylygiai su mumis. Pirma kėlinį neblogai atstovėjome, ir ketvirtajame kėlinyje pabėgome gal 16 - 0, tai buvo iš tikrųjų tokia atkarpa nebloga, tai rodo, kad mes galime žaisti. Tiesiog ta komanda galva aukštesnė už mumis todėl ir rezultatas toks. Bet antradieni laukiame kitų varžybų ir aukštai iškėlę galvą eisime į jas. Sveikiname varžovus.

Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygoje dėl „Eurelijaus Žukausko“ taurės, „Veramiga“ spurtavusi antroje rungtynių dalyje parklupdė varžovus ir įsirašė užtikrintą pergalę 71-56 (20-20; 18-10; 18-5; 15-21).

Pirmąjį ketvirtį ekipos pradėjo lengvai - keistėsi rezultatyviomis atakomis ir nė viena negalėjo susikrauti apčiuopiamo pranašumo. Sužaidus pusę kėlinio vienu tašku priekyje buvo „Veramiga“. Rezultatas kelis kartus buvo lygus, o lyderiai keitėsi net 8 kartus, tačiau pasibaigus pirmosioms dešimt minučių švieslentėje buvo vienodi skaičiai abiejuose pusėse (20-20).

Antrąjį kėlinį „Veramiga“ pradėjo spurtu. Per pirmąsias 5 minutes pelnė 12 taškų, o varžovams leido įmesti tik 2 ir paspruko į priekį dviženkliu pranašumu (32-22). „Pajūris-Jūros mūša“ antroje ketvirčio pusėje kiek atsigavo ir kiek sumažino atsilikimą, tačiau į didžiąją pertrauką išėjo turėdami 8 taškų deficitą (38-30).

Trečiąjį ketvirtį vėl geriau pradėjo „Veramiga“ žaidėjai, atstatė turėtą dviženklį pranašumą ir dar labiau jį padidino. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė jau 26 taškai (56-30). „Pajūrio-Jūros mūša“ krepšininkai buvo bejėgiai prieš rezultatyvias varžovų atakas ir aktyvią gynybą.

Paskutinias dešimt minučių ant parketo niekas nepasikeitė – skirtumas tarp ekipų laikėsi ties 20-ies taškų riba, tačiau kartais „Pajūrio-Jūros mūša“ žaidėjai žaibiškomis atakomis kiek sumažindavo atsilikimą, bet varžovų taškų rezervas buvo gana didelis. „Veramiga“ išlaikė turėtą pranašumą ir iškovojo užtikrintą pergalę (71-56).

„Veramiga“: po 16 taškų pelnė Šarūnas Razmus (8 atk.kam.) ir Edgaras Ilarionovas (8 atk.kam.), Virginijus Venckauskas pelnė 14 taškų (5 atk.kam., 5 rez.perd.), Mindaugo Simaičio sąskaitoje 11 taškų

„Pajūris-Jūros mūša“: geriausiai sužaidė Mindaugas Kieža pelnęs 19 taškų ir atkovojęs 7 kamuolius, Martino Ahrens sąskaitoje 10 taškų ir 12 atkovotų kamuolių.

Virginijus Venckauskas (,,Veramiga" komandos žaidėjas):,,šiandiena trūko kelių žaidėjų, bet kaip paradoksas jų nepritrūko. Iš pradžių galvojome - tiesiog pasižaisim ar dėl pergalės. Pirmam kėlinyje pamatėm, kad galim kovoti. Pavyko. Linkim varžovams sėkmės toliau".

Gytis Pryšmantas(,,Pajūris-Jūros mūša" komandos žaidėjas):,,patys matėt - nepataikėm. Šiai dienai atrodom tragiškai. Reikėtų nebegerti arba rankas išsitiesinti, nes su pataikymu - baisu".