„Reluva“ sugebėjo atlaikyti emocinį ir fizinį spaudimą ir po įtemptos kovos išplėšė pergalę 988

Kovo 21 d. „Eurelijaus Žukausko taurės“ pusfinalio rungtynėse susitiko „Reluva“ krepšininkai bei „Garant Boats“ ekipa. Po atkaklios kovos, pirmąją pergalę pusfinalyje rezultatu 67:72 iškovojo „Reluva“.

Rungtynių pradžią kiek sėkmingiau sužaidė „Garant Boats“ krepšininkai, jie pataikė keletą tolimų metimų ir pirmojo kėlinio viduryje įgijo 7 taškų persvarą, iki kėlinio pabaigos, turima persvara kiek aptirpo, tačiau po pirmųjų dešimties minučių „Garant Boats“ priekyje 15:12.

Antrajame kėlinyje „Reluvos“ Artūras Damkus ėmėsi iniciatyvos, šiame ketvirtyje pelnė 13 taškų ir leido savo ekipai kėlinio viduryje persverti rezultatą bei įgyti nedidelę persvarą. Įpusėjus rungtynėms rezultatas buvo lygus 31:31.

Po ilgosios pertraukos, lyderio vaidmenį „Reluvos“ komandoje perėmė Martynas Vainius, pastarasis trečiajame kėlinyje surinko 13 taškų, iniciavo savo ekipos spurtą 11:0 ir leido savo ekipai pirmauti 46:51 po trečiojo kėlinio.

Ketvirtąjį kėlinį keletu sėkmingų atakų pradėjo „Reluva“ ir įgijo dviženklę persvarą. Tuomet „Garant Boats“ krepšininkai bandė gelbėti rungtynes tolimais metimais, pastarieji iš toli atakavo net 17 kartų, iš kurių tikslą pasiekė tik 4. Likus kiek mažiau nei 1 minutei, po Valdo Garadausko taiklaus tritaškio metimo, ekipas skyrė tik 3 taškai, tačiau Artūras Damkus sėkmingai realizavo baudos metimus ir išsaugojo pergalę „Reluvos“ ekipai rezultatu 67:72.

„Garant Boats“ rezultatyviausi žaidėjai: Edvinas Tamošauskis 16 tšk. 8 atk. kam. 6 rez. perd., Aurimas Bruzinskis 13 tšk. 6 atk. kam. 5 rez. perd., Valdas Garadauskas 12 tšk., Valdas Varašinskas 10 tšk. 6 atk. kam.

„Reluva“ rezultatyviausi žaidėjai: Martynas Vainius 26 tšk. 6 atk. kam., Artūras Damkus 20 tšk., Darius Joskaudas 11 tšk. 14 atk. kam. 6 rez. perd.

"Reluva" ekipos trenerio komentaras po pergalės: "Aš manau, kad jie atėjo nepasiruošę rungtynėms, galvojo, kad vistiek laimės, jie jautėsi favoritai. Jie buvo čempionato favoritai, turėjo salės pranašumą, bet dabar mes jį iš jų perėmėm. Dabar jie neturės kur trauktis, taigi antras rungtynes jie žais tikrai kitaip, bet vistiek mūsų žaidimas šiandien buvo labai geras. Mes tuom džiaugiames, mūsų tikslas buvo ketvertukas, o dabar dar vienu žingsniu priartėjom ir prie finalo."

"Garant Boats" komandos žaidėjo Martyno Šimo komentaras apie savo komandos žaidimą: "Viskas buvo kaip sakant gerai, bet pralošėm. komanda šeip gerai sužaidė, tiesiog svarbiu metu mums nepasisekė. Sveikinu varžovus, susitiksim kita kart."