Ryškėja Eurelijaus Žukausko taurės komandų pozicijos

Ryškėja Eurelijaus Žukausko taurės komandų pozicijos 1372

Ketvirtadienio Eurelijaus Žukausko taurės rungtynėse susitiko „Svajonių Krantas“ ir „VPA Logistics“ ekipos. Šį vakarą rungtynėse rezultatu 80:107 nesunkią pergalę iškovojo „VPA Logistics“ ekipa (18:26,15:30,29:21,18:30).

Pirmame kėlinyje kiek tiksliau atakavusi krepšį, „VPA Logistics“ iškarto šovė į priekį, bei susikrovė aštuonių taškų pranašumą (18:26). Antrame kėlinyje toliau dominavo „VPA Logistics“ komanda, prieš ilgąją pertrauką susikrovė jau solidų pranašumą (33:56).

Po ilgosios pertraukos kiek geriau sužaidė „Svajonių Krantas“ ekipa, laimėjo kėlinį (29:21), bei apmažino savo deficitą iki penkiolikos taškų (62:77), visgi, pergalei to nepakako. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo „VPA Logistics“ spurtu, susigražino savo turėtą persvarą, ir abėjonių nebeliko dėl nugalėtojo, rezultatu (80:107) pergalę šventė „VPA Logistics“ ekipa.

Rezultatyviausiai „Svajonių Krantas“ komandoje žaidė: Darius Bručkus surinko 25 taškus atkovojo 10 kamuolių, Rokas Norbutas ir Tomas Sagaitis pridėjo po 14 taškų.

„VPA Logistics“ komandoje rezultatyviausi žaidėjai: Tadas Kymantas pelnė net 38 taškus 8 rez. perd., Ernestas Marcinkevičius 18 taškų 9 rez. perd., Marius Bakanas 15 taškų.

"VPA Logistics" ekipos žaidėjas Marius Bakanas: "Sveikinu savo komandą su pergale, kuo toliau, tuo mūsų žaidimas darosi solidesnis, įsivažiuojame antroje sezono pusėje. Varžovų komanda – netradicinė, pusė žaidėjų labai jauni, kita pusė – amžiuje. Antroje rungtynių pusėje pasireiškė jų atsarginių žaidėjų suolelio trūkumas, varžovai pavargo, o mes pabėgome į priekį ir iškovojome pergalę. Ačiū ir sėkmės varžovams."

"Svajonių krantas" komandos žaidėjas Raimundas Mikalkėnas: "Paprasčiausiai pritrūkome žaidėjų, jaunimas neateina į rungtynes, o šešiese negali laimėti prieš gerai subalansuotą komandą. Ačiū varžovams už kovą ir sveikinu juos su pergale."

Antrosiose ketvirtadienio Eurelijaus Žukausko taurės rungtynėse susitiko „Veramiga“ ir „BC Minimelts“ ekipos. Šį vakarą rungtynėse rezultatu 96:73 pergalę iškovojo „Veramiga“ ekipa (19:27,23:16,30:21,24:9).

Pirmame kėlinyje savo spurtą surengusi „BC Minimelts“ ekipa, šovė į priekį (3:12), sužaidus penkias minutęs, „Veramiga“ buvo priartėjusi (11:16), tada tiksliau puldami „BC Minimelts“ susikrovė aštuonių taškų pranašumą (19:27). Antrame kėlinyje savo sekmingesnę atkarpą sužaidė „Veramiga“ komanda, prieš ilgąją pertrauką sumažino savo deficitą iki vieno taško (42:43).

Po ilgosios pertraukos „Veramiga“ toliau taikliau atakavo, ir persverė varžybų rezultatą savo naudai (72:64) pirmavo „Veramiga“ ekipa.
Ketvirtasis kėlinys jau visiškai priklausė „Veramiga“ ekipai, jie laimėjo kėlinį rezultatu (24:9), bei rungtynęs (96:73).

Rezultatyviausiai „Veramiga“ komandoje žaidė: Vytautas Jaloveckas 18 taškų, Mindaugas Simaitis pridėjo 16 taškų, Simas Antužis 14 taškų.

„BC Minimelts“ komandoje rezultatyviausi žaidėjai: Rokas Narkus 23 taškai, Tomas Grabauskas 12 taškų, Dalius Kurmanskis 10 taškų.

"Veramiga" ekipos žaidėjas Nerijus Tamošauskas: "Geros rungtynės, geras rezultatas, džiaugiamės iškovoję pergalę ir manau pelnytai. Pradžioje buvome įkritę į šiokią tokią duobę, tačiau rungtynių eigoje susikaupėme, vyrai užsivedė, pradėjo kovoti ir rezultatas kalba už save. Ačiū varžovams už kovą ir geras emocijas."

"BC Minimelts" komandos treneris Mindaugas Žilys: "Rungtynės labai prastos teisėjų atžvilgiu, ko ne prasčiausiai suteisėjautos rungtynės šiame sezone. Taigi, galutinis rezultatas, kurį matome švieslentėje visiškai neatspindi realaus komandų pajėgumo. Reiktų nepamiršti, jog jie žaidė stipriausia sudėtimi, o mūsų ekipoje pusę varžybų nebuvo vieno iš lyderių, Rokas Narkus rungtyniavo lūžusia nosimi, o Edvino Valčiuko visiškai nebuvo šiose rungtynėse. Aš nežinau, kodėl jie taip džiaugiasi šita pergale, aš labai norėčiau juos sutikti atkrintamosiose, tuomet pasižiūrėtume, ko jie iš tikro yra verti. Mūsų ekipa pirmąjį rungtynių kėlinį sužaidė puikiai, po to pritrūko nusiteikimo, prametėme daugybę baudos metimų, praradome nemažai kamuolių, bet tos klaidos buvo padarytos kai nugalėtojas jau buvo aiškus, mes nebegalvojome apie pergalę, jei būtume norėję pralošti mažesniu skirtumu, būtume kovoję ir spaudę varžovus iki galo, bet vėlgi, penkios Martyno Rimkaus pražangos ir visi kiti dalykai susideda ir gauname tokį rezultatą, sveikinu varžovus ir linkiu jiems sėkmės."

Puikią pergalę KLMKL pasiekė Aivaro Preikšaičio auklėtiniai 96:89 (23:26; 26:18; 25:18; 22:27) nugalėjo „Baldininko“ krepšininkus.

„Baldininkas“ startavo sėkmingiau ir jau trečioje minutėje turėjo nedidelį rezervą 13:5, tačiau jaunimas sužaidė atkarpą 8:0 ir rezultatą išlygino 13:13. Iniciatyvos ėmėsi Evaldas Damazas ir rezultatas vėl pakrypo „Baldininko“ naudai (20:15). Bet „Klaipėdos KM-“Tobula instaliacija“ vaikinai puikiai jautėsi aikštelėje ir neleido varžovams pabėgti toli į priekį.

Antrojo ketvirčio pradžia priklausė jauniesiems krepšininkams, kurie jau antroje minutėje po taiklaus Šarūno Širvinsko tolimo metimo persvėrė rezultatą savo naudai 30:29. Visą antrąjį kėlinį rezultatas šokinėjo tai vienos, tai kitos komandos naudai, tačiau į ilgąją pertrauką „Klaipėdos KM-“Tobula instaliacija“ išsinešė 5 taškų pranašumą.

Trečiame kėlinyje Aivaro Preikšaičio auklėtiniai toliau tęsė savo tritaškių lietų. Šarūnas Širvinskas ir Vilius Vaičius sėkmingai draskė tinklelį iš toli, o įpusėjus ketvirčiui jaunimas turėjo solidų 19 taškų pranašumą 69:50. Tačiau atėjo laikas „Baldininko“ ekipai ir puikus Sauliaus Šarkio bei Evaldo Damazo žaidimas leido kiek sumažinti atsilikimą (71:59), bet vistiek jauniesiems krepšininkams pavyko išlaikyti persvarą (74:62).

Ketvirtą kėlinį gerai pradėjo „Baldininkas“, Sauliaus Šarkio ir Evaldo Damazo pastangomis skirtumas ištirpo iki vieno metimo 74:72, tačiau vėl sekė jaunimo spurtas 12:0 ir atotrūkis padidėjo (86:72). Baigiantis ketvirčiui „Baldininkas“ surengė rezultatyvų šturmą ir dar kartą sumažino deficitą (90:86), tačiau šį kartą jaunimas neprisižaidė, išlaikė persvarą ir pasiekė pergalę 96:89.

„Klaipėdos KM-“Tobula instaliacija“: Šarūnas Širvinskas 26 tšk. (8/18 trit.); Vilius Vaičius 20 tšk. (6/9 trit. 5 rez.perd.); Laurynas Vitosis 16 tšk (2/5 trit. 6 atk.kam.); Žygimantas Ivanauskas 13 tšk. (5 rez.perd.); Emilis Domarkas 11 tšk.

„Baldininkas“: Saulius Šarkis 37 tšk. (11 atk.kam. 6 rez.perd. 7 per,kam.); Evaldas Damazas 23 tšk.; Rolandas Alutis 18 tšk.

Varžybų komentarai:

Marius Kvietkus ,,Baldininkas“ komandos žaidėjas: ,,viskas buvo kaip eilinį kartą – penkiese, tik viščiukai užaugo, jiems pradėjo kristi, iš tikrųjų žiauriai neapsigynėme, daug jėgų išnaudojome puolimui, gynybai neužteko jėgų, nežinau, nieko nesureikšminu“.

Nepraleisk progos įrodyti, kad žinai apie krepšinį daugiau nei kiti! Suburk draugų komandą ir sudalyvauk pirmosiose protų kovose kartu su Vaidu Čeponiu