Visą rungtynių laiką dominavę „IZOTON“ krepšininkai sutriuškino jaunuosius „Klaipėdos KM“ auklėtinius ir žengia toliau 978

Kovo 15 d. trečiose „Eurelijaus Žukausko mažosios taurės“ ketvirtfinalio rungtynėse „IZOTON“ krepšininkai be pasigailėjimo nušlavė „Klaipėdos KM“ ekipą 110:49 ir keliauja į pusfinalį.

Nuo pat rungtynių pradžios aikštėje dominavo „IZOTON“, pastarieji abejose aikštės pusėse diktavo savo žaidimo sąlygas. Per pirmąjį kėlinį „IZOTON“ krepšininkai, nors ir dažnai klydo, tačiau susikrovė didžiulę persvarą. „Klaipėdos KM“ auklėtiniai per ketvirtį pelnė viso labo tik 4 taškus, tikslą pasiekė vos 2 metimai iš 20, o stabdyti varžovų taip pat nesisekė. Po pirmųjų dešimties minučių „IZOTON“ priekyje 24:4.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje iš esmės nesikeitė. „IZOTON“ ekipa užtikrintai įrodinėjo savo pranašumą, nors „Klaipėdos KM“ puolime rungtyniavo kiek sėkmingiau nei pirmajame ketvirtyje, tačiau gynyboje neturėjo priešnuodžių prieš varžovų priekinės linijos žaidėjus. Įpusėjus rungtynėms „IZOTON“ pirmavo 53:18.

Visa antroji rungtynių pusė jau buvo tik formalumas, „IZOTON“ krepšininkai nepaliko jokių vilčių savo varžovams - „Klaipėdos KM“ komandai. „IZOTON“ ekipa laimėjo rungtynes įspūdinga persvara 110:49 ir keliauja į „Eurelijaus Žukausko mažosios taurės“ pusfinalį, kuriame jų jau laukia „Neringos“ krepšininkai.

„IZOTON“ rezultatyviausi žaidėjai: Arnoldas Petkevičius 39 tšk. 29 atk. kam., Robertas Sneideris 22 tšk. 13 atk. kam. 6 rez. perd., Lukas Sidabras 20 tšk. 9 atk. kam., Edvinas Simėnas 17 tšk. 11 atk. kam.

„Klaipėdos KM“ rezultatyviausi žaidėjai: Augustas Puida 22 tšk., Paulius Gromovas 9 tšk.