Visus ketvirčius laimėjusi shipping.fo iškovojo pergalę

Visus ketvirčius laimėjusi shipping.fo iškovojo pergalę 1356

Vasario 17 dienos vakarą Eurelijaus Žukausko vardo taurėje susitiko shipping.fo ir Aktyvus Klaipėdos jaunimas ekipos. Visą mačą priekyje išsilaikę shipping.fo iškovojo pergalę 92:62.

Mačą abi ekipos pradėjo apylygiai, negausiai susirinkę shipping.fo atrodė bando apšilti puolime ir Luko Grabausko vedami pirmąjį ketvirtį laimėjo 23:18. Antrame ketvirtyje dominuoti po krepšiais pradėję shipping.fo tolo nuo varžovų ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė dviženklę persvarą 44:32.

Po ilgosios pertraukos Aktyvusis Klaipėdos jaunimas nė neketino pasiduoti, atkakliai kovojo tačiau kelios klaidos puolime ir gynyboje paleido varžovus į priekį, o pastarieji nuleidę rankas jau nebesugebėjo kibti į atlapus. Paskutiniame ketvirtyje į priekį varžovus paleidę Aktyvusis Klaipėdos jaunimas pripažino pranašumą 62:92.

"shipping.fo" komandoje Andrius Bernotas pelnė 29 taškus ir sugriebė 12 kamuolių, Lukas Grabauskas pridėjo 23 taškus, Pauliaus Stonio sąskaitoje 21 taškas.

"Aktyvus Klaipėdos jaunimas" komandoje Simonas Jonuševičius pelnė 14 taškų.

"Aktyvus Klaipėdos jaunimas" komandos žaidėjas Aurimas Cibulskas: "Aš nepasakyčiau, kad pačiuose varžybose pastoviai augo deficitas, galbūt daugiau praleidome trečią, ketvirtą kėlinį. Pirma pusė buvo gerai, nes susitarėm dėl keitimų, dėl visko. Buvo protingi keitimai, protingai šnekėjom. Antroje pusėje pabandėm individualiai sužaisti ir taip gavosi. Pirmoje pusėje dar turėjom trenerį, draugą, kuris pakordinavo mus, nes iš šono geriau matosi. Kada pradėjom spręsti patys, kas yra geriau, tas ir nulėmė pabaigą."

"Shipping.fo" komandos treneris Rimantas Šimkus: "Pradžiai bandėme asmeniškai, bet realiai viską pakeitė gynybos keiteliojimas. Asmeniškai nepasisekė, bandėme zoną. Atrodo įsivažiavom, pasisėkė, tada vėl jie pradėjo grįšti į žaidimą. Pradėjom asmeniškai, biški agresyvesnį žaidimą žaidėm, kas galbūt tai ir nulėmė. Pora pataikytų tritaškių, kurie persverė rezultatą. Kitas varžybas koncentruosimes į gynybą."

Nepraleisk progos įrodyti, kad žinai apie krepšinį daugiau nei kiti! Suburk draugų komandą ir sudalyvauk pirmosiose protų kovose kartu su Vaidu Čeponiu