"Labas" iškovojo antrąją pergalę

"Labas" iškovojo antrąją pergalę 342

Kovo 8 dieną, ketvirtadienį, Sportpoint taurės rungtynėse, susitiko turnyrinės lentelės autsaiderės Labas (2/13) bei Šermukšnis (1/15) komandos. Visas rungtynes pirmavę šeimininkai išsaugojo pranašumą ir iškovojo antrąją pergalę rezultatu - 76:66.

Nuo rungtynių pradžios užsivedę Labas krepšininkai išsiveržė į priekį rezultatu - 18:9. Sudėtingai pirmąjį kėlinį žaidusi Šermukšnis ekipa nerado priešnuodžių varžovų atakoms ir po pirmojo kėlinio turėjo aštuonių taškų deficitą - 21:13. Antrajame kėlinyje ir toliau juodą aprangą vilkėję krepšininkai didino savo pranašumą. Tačiau kėlinio pabaigoje atsitokėję svečiai spurtavo 0:8 ir neleido stipriai pabėgti varžovams. Po dviejų kėlinių komandas skyrė dešimt taškų - 42:32.

Antrąją rungtynių pusę galingai pradėję svečiai, sušvelnino skirtumą net iki trijų taškų - 42:39. Po minutės pertraukėlės sugrįžę šeimininkai pajutę, kad oponentai alsuoja į nugara, bandė varžovus "užbėgti" greitomis atakomis, tai jiems nelabai sekėsi, tačiau pranašumą pavyko šiek tiek padidinti - 54:48. Įpusėjus ketvirtajam kėlinukui komandas skyrė vos du taškai 60:58. Netaikli metimų serija pakišo koja Šermukšnio komandai kovoto dėl pergalės, o po dviejų tritaškių šeimininkai vėl atitrūko dviženkliu skirtumu ir laimėjo rungtynes - 76:66

Labas - M. Rudys 26 tšk., 4 atk. kam., A. Jokubaitis 13 tšk., 14 atk. kam.

Šermukšnis - K. Unte 18 tšk., 8 atk. kam., 6 rez. perd.

Marius Sanda (,,Šermukšnis" komandos žaidžiantis treneris):,,pradėjo trūkti jėgų, visą laiką lengviau yra žaisti laimint, negu kai reikia vytis. Paskui yra toks momentas - arba perlauži varžybas, arba ne. Bet smagu-trečios varžybos iš eilės, rezultatas iki dešimt taškų - daug maloniau žaisti. Kitos likusios varžybos, aš manau, bus panašios. Stengsimės duoti gerą kovą priešininkams".

Tomas Alkauskas (,,Labas" komandos žaidėjas):,,tikėjomės didesnio rezultato, norėjome kaip sakant atkeršyti už tą pirmą mūsų blyną. Gavosi kaip gavosi. Kitas varžovas - irgi sieksime pergalių".