"Memel Team - Gensera" iki paskutinės minutės kovojo su "Labas" ekipa

"Memel Team - Gensera" iki paskutinės minutės kovojo su "Labas" ekipa 423

Kovo 29 dieną, antradienį, KLKML-OLYBET Sportpoint taurės rungtynėse susitiko grupės lyderė Memel Team - Gensera (11/8) bei Labas (4/15) komanda. Ketvirtajame kėlinyje į rungtynes grįžusiems svečiams, nepavyko išplėšti pergalės ir Labas buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą - 75:73.

Pirmasis ketvirtis sėkmingiau prasidėjo šeimininkams, šie iškart pagavo rungtynių ritmą ir išsiveržė į priekį - 8:2. Įpusėjus kėliniui svečiams pavyko priartėti prie varžovų per vieną metimą. Pajutę varžovų alsavimą, Memel Team - Gensera vėl šovė į priekį ir pirmąjį kėlinį užbaigė rezultatu - 30:18. Antrasis kėlinys klostėsti kur kas atkakliau. Šeimininkams nepavyko dar labiau įtvirtinti savo pranašumo, o Labas sėkmingai atsakydavo į jų atakas savo taškais. Po dviejų kėlinių vistiek pirmavo Memel Team - Gensera - 44:33.

Po ilgosios pertraukos grįžusios komandos keitėsi netaikliais metimais. Kaip bebūtų šiek tiek labiau sekėsi šeimininkams. G. Daniulis pelno šešis taškus iš eilės ir po trečiojo kėlinio jo komanda priekyje - 61:48. Paskutiniajame ketvirtyje įvyko Labas komandos renesansas. Kėlinio pabaigą sužaidę 3:14 pastarieji paskutinėje atakoje galėjo išplėšti pratęsimą ar net pergalę. Tiesa jų ataka buvo nesėkminga ir Memel Team - Gensera pavyksta iškovoto sunkią pergale rezultatu - 75:73

Rezultatyviausi žaidėjai:

Memel Team - Gensera - G. Daniulis 33 tšk., 17 atk.kam.

Labas - M. Rudys 29 tšk., G. Šmatavičius 25 tšk., 8 atk.kam.

Rungtynių komentarai:

Linas Kontrimas ("Memel Team - Gensera"): rungtynes vertinu gerai, susirinkome atsipalaidavę, nusiteikę generaliniai repeticijai prieš pusfinalį, prasibėgome, pasitreniravome. Atėjome kaip į treniruotę, nusiteikę lengvoms rungtynėms, bet gavome kovą. Pervertinome varžovus, nesitikėjome, kad taip pasipriešins. Noriu pasveikinti ir varžovus su geromis rungtynėmis!

Aurimas Žvinklys ("Labas"): rungtynės gavosi įdomios, varžovai iš tikrųjų stipresni, bet gal atsipalaidavo antroje rungtynių pusėje. Kamuolys apvalus, gali bet kada įkristi. Davėme intrigos rungtynių pabaigoje, darėme kvailas klaidas. Paskutinė ataka nebuvo rezultatyvi gal dėl to, kad ne taip išsidėstėme, gal ne tas žmogus gavo kamuoį, realiai smulkmenos. Manau, kad dalyvausime šioje lygoje ir kitais metais, šie metai buvo mums tik startas ir taip pagal mūsų žaidimą toli nukeliavome.