"Memel Team - Gensera" pirmoji "Sportpoint" finalo dalyvė

"Memel Team - Gensera" pirmoji "Sportpoint" finalo dalyvė 458

Balandžio 8 dieną, sekmadienį, KLKML-OLYBET Sportpoint taurės antrojo pusfinalio antrosiose rungtynėse susitiko Memel Team - Gensera, bei Nuotykių parkas KAR KAR komandos. Rungtynių pabaigoje pasiviję Memel Team - Gensera taip ir neperlaužė rungtynių baigties ir buvo priversti antrą kartą pripažinti svečių pranašumą bei praleisti juos į taurės finalą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai spurtu 0:8. Š. Stankus pataiko tritaškį, A. Rauktys prideda dvitaškį ir Nuotykių parkas KAR KAR prisivija varžovus iki trijų taškų. Kėliniui keliaujant į pabaigą, Memel Team - Gensera įjungė aukštesnę pavarą ir po pirmojo kėlinio turėjo dviženklę persvarą - 9:19. Antrajame kėlinyje šeimininkai savo žaidimą statė ties tritaškio linija. Pastarieji per antrąjį kėlinį pataikė 4 tritaškius, tačiau svečių tai neišgasdino ir pastarieji greitomis atakomis tirpdė varžovų viltis juos pasivyti. Po dviejų kėlinių atsilikimas tarp ekipų buvo 12 taškų - 28:40.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje šiek tiek pasikeitė. Baltieji greitai susirinko komandines pražangas, kuriomis šeimininkai ne iš karto pasinaudojo. Pramesti baudų metimai skaudžiai atsiliepė rezultatui, visgi trečiojo kėlinio pabaigoje Nuotykių parkas KAR KAR komandai pavyko sumažinti atsilikimą iki penkių taškų - 48:53. Paskutiniajame ketvirtyje dominavo gynybą. Komandos sunkiai rinko taškus ir darė daug klaidų. Pirmieji taškus sužaidus keturias kėlinio minutes pelnė svečiai taip padidindami pranašumą iki septynių - 48:55. Šeimininkai dar bandė kabintis į rungtynes mesdami staigius tritaškius, tačiau didžioji jų dalis skriejo pro šalį. Memel team - Gensera iškovojo pergalę rezultatu - 60:67 ir seriją laimėjo 0:2 taip žengdami į Sportpoint taurės finalą.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Nuotykių parkas KAR KAR - Š. Stankus 28 tšk., 6 rez. perd., 5 per. kam.

Memel Team - Gensera - M. Petrošius 18 tšk., 13 atk. kam., G. Daniulis 10 tšk., 10 atk. kam.

Rungtynių komentarai:

Linas Kontrimas(,,Temel Team-Gensera" komandos žaidėjas):,,pradžia gera, nganėtinai nervavomės, jų aikštė. Nežinau, norėjome laimėti, gal su nervais nesusitvarkėme, bet laimėjome. Priešininkus sveikinu su puikia kova, o mumis sveikinu dar labiau..."

Mindaugas Blagnis (,,Nuotykių parkas KAR KAR" komandos žaidėjas):,,visų pirma sveikiname varžovus su pergale, jie šioje serijoje buvo stipresni, praėjusiais metais mes juos nugalėjome ir užkirtome kelią dėl medalių. Šiandiena mūsų buvo mažiau, gal todėl ir lėmė komandos mobilumą, žinojimą, kad reikia dirbti, grįžti į gynybą, keistis. Prametėm kelias svarbias baudas, nepataikėme iš po krepšio ir  to pasekoje pralošėme. Savo komanda noriu pasidžiaugti, kad taip įnirtingai kovėsi  ir tik rungtynių gale viskas spręndėsi -kas laimės. Kovosime dėl bronzos medalio. Linkėjimai mūsų vadovui grįžtančiam iš šiltų kraštų..."


‹ atgal
KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti