"Memel team - Gensera" susitvarkė su "Šermukšnis" ekipa

"Memel team - Gensera" susitvarkė su "Šermukšnis" ekipa 390

Kovo 22 dienos vakarą KLKML-OLYBET "Sportpoint" taurėje savo aikštelėje žaidę "Memel team - Gensera" priėmė negausiai susirinkusią "Šermukšnis" ekipą ir įveikė ją rezultatu 81:59.

Jau pirmosiomis susitikimo minutėmis šeimininkai buvo pranašesni visur, nesunkiai rinkos taškus ir puikiai pasidarbavę ginyboje pirmąjį ketvirtį laimėjo 20:11. Antrajame ketvirtyje žaidimas abiejų komandų išliko labai panašus. "Memel team-Gensera" dar užtikrinčiau didino savo šansus laimėti.

Antrojoje rungtynių dalyje "Šermūkšnis" netikėtai per kelias minutes panaikino savo atsilikimą iki kelių taškų ir pasiuntė "Memel team-Gensera" ekipai rimtą signalą, nes kėlinį "Šermūkšnis" laimėjo 24:16. Rungtynių lemiamą ketvirtį "Memel team-Gensera" jau nebejuokavo ir sužaidė kelias labai rezultatyvias atkarpas ir iškovojo užtikrintą pergalę 81:59.

Rezultatyviausi žaidėjai:

"Memel Team Gensera" ekipoje rezultatyviausias Gintas Daniulis pelnęs 27 tšk. ir 11 atk. kam., Martynas Petrošius prie pergalės prisidėjo trigubu dubliu pelnydamas 20 tak. atkovojęs 14 kamuolių ir atlikęs 10 rez.perd. (33 naud. bal.), Artūras Žarskas pridėjo 12 taškų.

"Šermukšnio" ekipai daugiausiai taškų pridėjo: Manfredas Baužys 26, Kaspars Unte pridėjo 13 taškų.

Rungtynių komentarai:

Linas Kontrimas (,,Memel Team-Gensera" komandos žaidėjas):,,varžybos neblogos. Susirinkome atsipalaidavę. Neįvertinom varžovų- tai matėsi varžybų viduryje, kuomet susikrovėme solidžią persvarą ir po dviejų kėlinių sugriuvom, bet atsilaikėm ir laimėjom"

Mantas Šilgalis (,,Šermukšnis" komandos žaidėjas"):,,nepaisant rezultato kovėmės gerai. Žaidėme be kelių žaidėjų, todėl rotacija nebuvo didelė"


‹ atgal
KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti