"Memelio pirkliai" lygina pusfinalio serijos rezultatą

"Memelio pirkliai" lygina pusfinalio serijos rezultatą 460

Balandžio 10 dienos vakarą KLKML-OLYBET čempionato Sportpoint taurės antrose pusfinalio serijos rungtynėse susitiko "Neringa" ir "Memelio pirkliai". Nuo pat rungtynių pradžios kovingumą ir energiją demonstravę "Memelio pirkliai" įveikė varžovus 68:58 ir išlygino serijos rezultatą 1:1.

Rungtynių pradžioje ekipos kovojo taškas į tašką, jautėsi aikštelėje vyravusi įtampa, komandos žaidė skubotai ir klydo tiek puolime tiek gynyboje. Po pirmo ketvirčio 14:12 pirmavo "Memelio pirkliai". Antram ketvirtyje Juliaus Vilovo puolime diriguojami pirkliai po truputi didino atotrūkį nuo varžovų, išnaudodami silpnąsias "Neringa" pusės pastarieji laimėjo pirmąją rungtynių pusę 36:27.

Po ilgosios pertraukos akakli kova tęsėsi toliau, Andrius Bagdonas tolimais metimais išlaikė neringiškius rungtynėse, kurias ekipa baigė be vieno pagrindinių žaidėjų Vytauto Kuleševičiaus, kuris susižeidė koją. Sumažėjus rotacijai neringiškiai kovojo atkakliai iki rungtynių pabaigos, tačiau deficito nesugebėjo panaikinti ir pralaimėjo rungtynes 58:68.

Rezultatyviausi žaidėjai:

"Memelio pirkliai" komandoje Valdas Garadauskas pelnė 21 tašką, Martynas Simas pridėjo 16 taškų ir 10 atk.kam.

"Neringa" gretose Paulius Kuzminskas surinko 15, Edgaras Smolskas pridėjo 14 taškų.

Rungtynių komentarai:

Valdas Garadauskas (,,Memelio pirkliai" komandos žaidėjas):,,šį kartą varžybos mums buvo geresnės, išėjo šiek tiek apsiginti, varžovai nebe taip pataikė, nebuvo tokie greiti kaip praitą kartą. Susitvarkėm gynyboje ir tai buvo raktas į pergalę. Lauks įdomios trečios varžybos. Tiesiog laimės geriausi..."

Andrius Bagdonas (,,Neringa" komandos žaidžiantis treneris):,,pabaigoje priktūko traumuotų žaidėjų, aišku, ne visi susirinko į šitas varžybas. Noriu pasveikinti varžovus, kurie parodė, kad yra gera komanda. Aš jau sakiau, kad jie gali ir šiandien jie laimėjo prieš mus. Lemiamos varžybos ketvirtadienį. Žiūrėsim - kas daugiau norės ir kas daugiau susikaups.."


‹ atgal
KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti