"Memelio pirkliai" - Sportpoint taurės finale

"Memelio pirkliai" - Sportpoint taurės finale 467

Balandžio 12 dienos vakarą trečiose KLKML-OLYBET Sportpoint taurės pusfinalio serijos rungtynėse susitiko "Memelio pirkliai" ir "Neringa" ekipos. Pirmose serijos rungtynėse skaudų pralaimėjimą patyrę "Memelio pirkliai" antrose atsitiesė o trečiose užtikrintai įveikė varžovus ir iškovojo kelialapį į finalą rezultatu 81:67.

Runtynes užtikrinčiau pradėjo "Memelio pirkliai" pelnydami penkis taškus paeiliui. Tuomet pirmuosius taškus pelnė neringiečiai. Po dar kelių sėkmingų atakų "Memelio pirkliai" priekyje buvo jau 11:4, bet tada labai greitai leido varžovam priartėti iki minimumo. Tada komandos jau rungtyniavo apyliagiai, bet paskutinė kėlinio sekundė "Memelio pirkliai" pataikė sudėtingą dvitaškį ir po pirmo ketvirčio pirmavo 21:18. Antro kėlinuko pradžioje "Memelio pirkliai" vėl bandė atitrūkti, kėlinį pradėjo 6:0, bet komandų žaidimas vėl neužilgo išsilygino. Kaip pirmajame kėlinyje taip ir antrajame O. Semionov savo komandai pataikė dvitaškį paskutinę pagrindinio laiko sekundę ir išsaugojo savo komandai trejų taškų persvarą. Per pirmąją rungtynių dalį "Neringą" išsimetė net 22 tolimus metimus ir 6 iš jų pasiekė tikslą. Po pirmosios rungtynių dalies neringiškiai atsilikinėjo 37:40.

Trečiajame ketvirtyje salės šeimininkai ir toliau visais būdais bandė įšsiveržti į priekį, bet visi bandymai nepasisekdavo, nes "Memelio pirkliai" komandiniu žaidimu išlaikė didelį tempą ir kėlinį minimaliai laimėjo 18:17. Paskutiniajame kėlinyje svečiai pradėjo dar ir agresyviau gintis, kas išmušė "Neringą" iš vėžių. "Neringą" pradėjo daryti kvailas klaidas po kurių priešininkai juos baudė taikliais metimais. Kėliniui įpusėjus "Memelio pirkliai" surengė galingą spurtą po kurio "Neringa" neabeatsitiesė ir finale vietą užleido "Memelio pirkliams" rezultau 81:67.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo: Julius Vilovas 22, Mantas Norkus 15, Oleg Semionov 14 tšk. ir 10 atk. kam., Martynas Simas pridėjo 12 taškų.

"Neringos" ekipoje rezultatyviausiai žaidė: Arminas Bergaudas 26, Vaidas Kontrimas 14, Mantas Krumpalcas pridėjo 12 taškų.

Rungtynių komentarai:

Andrius Bagdonas ("Neringa" komandos žaidžiantis treneris): "Krepšinis - komandinis žaidimas, kadangi norėjo visi laimėt po vieną, todėl turime tokį rezultatą. Sveikinam varžovus ir tiek."

Valdas Garadauskas ("Memelio pirkliai" komandos žaidėjas): "Labai džiaugiamės pergale, ypatingai po to, kai pirmas varžybas pralaimėjome 23 taškais. Aišku, pas mus grįžo aukštaūgis Martynas ir jis buvo raktas į pergalę. Ir dar vienas raktas tai, kad mūsų varžovų pagrindinis centras gavo traumą. Tai čia irgi mums padėjo. Džiaugiamės savo puikia gynyba. Pagrindinis mūsų raktas į pergalę yra gynyba. Ačiū varžovams už fainas visas tris varžybas ir susitiksime kitame sezone."


‹ atgal
KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti