"Memelio pirkliai" triumfuoja Sportpoint taurėje (VIDEO)

"Memelio pirkliai" triumfuoja Sportpoint taurėje (VIDEO) 476

Balandžio 20 dieną, penktadienį, vyko KLKML-OLYBET Sportpoint taurės finalinės rungtynės. Dėl trečiosios vietos mažajame finale susikovė Neringa bei Mindaugo Žilio vadovaujama Nuotykių parkas KAR KAR ekipa. Visas rungtynes priekyje buvę Neringa, nė kart neleido varžovams pagalvoti apie bronzos medalius ir iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu - 72:87.

Pirmajame kėlinyje rezultatą lygų palaikė taiklūs tolimi Nuotykiu parkas KAR KAR metimai. Antrasis kėlinys prasidėjo kur kas kitaip ir neringiškiai spurtavo net 0:13. Fantastiškai žaidęs P. Kuzminskas neleisdavo nė pagalvoti apie atšokusius kamuolius, kurių jis sugriebė net 21 ir varė į neviltį Nuotykių parkas KAR KAR baudos aikštelės žaidėjus. Pagavę tempą, neringiškiai, jau pergalės iš savo rankų nebepaleido. Varžovams koją taip pat kišo ir tarpusavio nesusitarimai bei ginčai kas privedė ir prie techninės pražangos. Po dviejų kėlinių Neringa užtikrintai pirmavo rezultatu - 37:48.

Antrojoje rungtynių dalyje Nuotykių parkas KAR KAR žaidėjai dar bandė griebtis šiaudo ir pataikę porą sudėtingų metimų buvo sumažinę atsilikimą iki penkių taškų, tačiau tas pats P. Kuzminskas traukė savo komandą kai jai to labiausiai reikėjo. 8 iš eilės pastarojo taškai ir neringiškiai vėl turėjo dviženklę persvarą - 56:68. Paskutinis ketvirtis netikėtumų neatnešė, po krepšiais dominavę Neringa komandos žaidėjai neleido priartėti arčiau savo varžovams ir iškovojo garbingą trečiąją vietą.

Trečioji vieta - "Neringa"

Nuotykių parkas KAR KAR - Š. Razmus 22 tšk., 5 atk. kam., Š. Stankus 22 tšk., 7 atk. kam., 4 per. kam.

Neringa - P. Kuzminskas 30 tšk., 21 atk. kam., A. Bagdonas 17 tšk., 4 rez. perd.

Antrosiose vakaro rungtynėse susitiko dvi finalo vertos komandos - Memel Team - Gensera bei Memelio pirkliai. Finalo nugalėtojo nepavyko išsiaiškinti net ir po 40 minučių kovos, taigi komandos žaidė pratesimą. Viso labo tris taškus per pratesimą sumetę Memel Team - Gensera buvo priversti pripažinti Memelio pirkliai pranašumą ir tenkintis antrąja vieta. Tuo tarpu Memelio pirkliai tapo Sportpoint taurės nugalėtojais ir pergalę laistė šampano pursluose.

Sportpoint taurės antrosios vietos laimėtoja "Memel Team - Gensera" ekipa

Pirmajame rungtynių ketvirtyje didesnę rotaciją turėję Memel Team - Gensera atrodė šviežesni bei greitesni ir greitai nurūko į priekį. Po pirmojo kėlinio pastarieji turėjo dešimties taškų pranašumą - 21:11. Apšilę kojas Memelio pirkliai grįžo į rungtynes spurtuodami - 0:9. Sudėtingi varžovų metimai su pražangomis vedė į neviltį Memel Team - Gensera. Po dviejų kėlinių pastarieji vis dar pirmavo, tačiau tik minimaliu vieno taško skirtumu - 34:33.

Antrojoje rungtynių pusėje aikštelėje tvyravo tikra drama. Tiek viena ekipa, tiek kita galėjo nugalėti. Net ir penkiese likę Memelio pirkliai nepaleido rungtynių ir net galėjo išplėšti pergalę, tačiau paskutinis metimas skriejo pro šalį ir komandos buvo priverstos žaisti pratesimą. Pratesime šviežiau atrodė Memelio pirkliai nors pastarieji pratesimą žaidė penkiese. Vos viena taiklų metimą iš žaidimo pataikę Memel Team - Gensera nerado priešnuodžių varžovams pratęsime. Ir po 45 minučių atkaklios kovos Memelio pirkliai tapo 2017/2018 KLKML-OLYBET Sportpoint taurės nugalėtojais finale įveikdami Memel Team - Gensera rezultatu - 69:74.

Sportpoint taurės čempionai - "Memelio pirkliai"

Memel Team - Gensera - G. Daniulis 12 tšk., 7 atk. kam., T. Samalionis 11 tšk., 9 atk. kam.

Memelio pirkliai - V. Garadauskas 28 tšk., 4 atk. kam., J. Vilovas 17 tšk., 6 atk kam., 6 per. kam.

Naudingiausias Sportpoint taurės finalo žaidėjas Valdas Garadauskas buvo apdovanotas Sportpoint 30 eur. vertės kuponu.