„Memelio pirklių“ puolėjų duetas pratęsė pergalių seriją

„Memelio pirklių“ puolėjų duetas pratęsė pergalių seriją 365

Klaipėdos krešinio mėgėjų lygos-Olybet čempionate dėl SportPoint partnerio taurės susikovė „Memelio pirkliai“ ir „Labas“. Antrąją pergalę per savaitę iškovojo „Memelio pirklių“ ekipa, įrodžiusi pranašumą prieš varžovus 109-82 (20-17; 30-10; 24-18; 35-37).

Rungtnėse dominavę „Memelio pirklių“ ekipos puolėjai Oleg Semionov (29) ir Martynas Simas (29) kartu pelnė daugiau kaip pusę komandos taškų ir ženkliai prisidėjo prie komandos pergalės.

„Memelio pirkliai“ atitrūko jau antrame ketvirtyje, kurį laimėjo 30-10 ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė 23 taškų rezervą.

Antroje rungtynių pusėje žaidimas nesikeitė ir toliau ant parketo dominavo „Memelio pirklių“ penketas. „Labas“ ekipos, žaidusios be savo vieno iš lyderių Aivaro Jokubaičio, puolimas strigo, tačiau krepšininkai rankų nenuleido iki pat finalinės sirenos.

Ketvirtame ketvirtyje atsirišo krepšys tolimiems metimams ir „Labas“ ekipos žaidėjams, tačiau varžovų atotrūkis buvo per didelis, kad per likusį laiką galima jį būtų panaikinti. „Memelio pirkliai“ nors ir pralaimėjo kėlinį (35-37), išlaikė pergalingą persvarą 109-82.

„Memelio pirkliai“: Oleg Semionov 29 taškai (5 atk.kam.); Martynas Simas 29 taškai (12 atk.kam.); Valdas Garadauskas 19 taškų (11 atk.kam. ir 11 rez.perd.); Mantas Norkus 18 taškų (6 atk.kam.); Valdas Varašinskas 16 taškų (9 atk.kam.); Nikita Ananjev 15 taškų (5 atk.kam. ir 7 rez.perd.); Julius Vilovas 13 tašk.

„Labas“: Tomas Alkauskas 28 taškai (9 atk.kam. ir 14 rez.perd.); Gvidas Šmatavičius 21 taškas (8 atk.kam. ir 8 rez.perd.); Marius Rudys 16 taškų (6 atk.kam.); Ernestas Liebas 10 taškų (7 atk.kam.).

Rungtnių komentarai:

Aurimas Žvinklys (,,Labas" komandos žaidėjas): Pradžioje bandėme kabintis, be savo svarbių žmonių žaidėme. Pradžioje lyg ir dar sekėsi, paskui prasidėjo klaidos, pykčiai. Kaip visą laiką būdinga mums šį sezoną.

Nikita Ananjev (,,Memelio pirkliai" komandos žaidėjas): Džiaugiamės, kad laimėjome, gan visai lengvai, turėjome tikslą po dviejų kėlinių pamušti savo taškų rekordą, kuris buvo 114, deja neišėjo. Dėl to nusivylėme. Bet matėsi, kad varžovų komandai trūko lyderių Aivaro Jokubaičio, dėl to taip lengvai ir sužaidėme. Atsirevanšavome už preitą pralaimėjimą. Sėkmės varžovams.