„Nuotykių parkas KAR KAR” iškovojo dar vieną lengvą pergalę įveikdami „Šermūkšnį”.

„Nuotykių parkas KAR KAR” iškovojo dar vieną lengvą pergalę įveikdami „Šermūkšnį”. 353

Kovo 12 dienos vakarą KLKML-OLYBET "Sportpoint" taurėje susitiko "Šermukšnis" ir antrą dieną iš eilės žaidę "Nuotykių parkas KAR KAR". 7 pergalę šiame sezone ir antrąją per dvi dienas iškovoję M. Žilio vadovaujami svečiai įveikė "Šermukšnį" rezultatu 76:52.

Rungtynių pradžioje abi komandos keitėsi lengvais taškais, bet baiginėjantis pirmajam kėliniui svečiai pasinaudojo priešininkų klaidomis ir ketvirtį laimėjo 18:10. Antrame rungtynių kėlinyje „Nuotykių parkas KAR KAR” ir toliau bėgo nuo šeimininkų, kurie labai prastai atrodė gynyboje, o ir nežibėjo puolant. Antrojoje rungtynių dalyje „Šermūkšnis” nesugebėjo grįžti į rungtynes ir nusileido prieš puikiai kamuolius kovojusius svečius rezultatu 52:76.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Nugalėtoju gretose rezultatyviausiai rungtyniavo: Edvinas Razutis 26, Šarūnas Stankus pridėjo 13 taškų. 

„Šermūkšnio” komandoje rezultatuviausiai žaidė: Kaspars Unte, Mangredas Baužys ir Karolis Simaitis po 9 taškus.

Rungtynių komentarai:

Julius Buinickas ("Šermukšnis") žaidėjas: "Šiandien mums pritrūko susikaupimo, žaidimas išsibalansavo. O varžovas žaidė vis geriau ir geriau. Linkiu jiems išsikovoti taurę, o mes žaidžiame toliau dėl savęs."

Mindaugas Žilys ("Nuotykių parkas KAR KAR") treneris: "Varžybos ne ką lengvesnės negu vakar. Nežaidėm banguotai, visas rungtynes išlaikėm vienodą tempą. Varžovas nebuvo prastesnis negu vakar ir tikrai gerai pasižaidėm. Linkiu priešininkams garbingai pabaigti turnurą. Tikiuosi juos pamatyti kitais metais. O šiandien dėkoju komandai - kovosime, bandysime prasibrauti tarp keturiu geriausių, o gal net pakovoti ir dėl aukštesnių vietų."


‹ atgal
KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti