Eurelijaus Žukausko taurės finale "KVK" ir "KKP" dvikova

Eurelijaus Žukausko taurės finale "KVK" ir "KKP" dvikova 454

Balandžio 8 dienos vakarą KLKML-OLYBET čempionato Eurelijaus Žukausko taurėje įvyko atrosios pusfinalio serijų rungtynės, kuriose pergales iškovojusios ekipos užsitikrino kelialapį į finalą. Pirmosiose rungtynėse susitiko "Pajūris LG" ir "Klaipėdos valstybinė kolegija". Negausiai susirinkę jaunieji Justo Bražo auklėtiniai sužaidė kur kas užtikrinčiau ir įveikė varžovus jų aikštelėje rezultatu 73:66.

Mačo pradžioje abi ekipos žaidė kiek nervingai, tačiau greitą ir rezultatyvų krepšinį. Be vieno pagrindinių žaidėjų, Alvydo Gudo, žaidę šeimininkai po pirmo ketvirčio atsilikinėjo 20:21. Antrame ketvirtyje "KVK" ekipa varžovus baudė tolimais metimais, Vilius Dragašius kelias atakas iš eilės smeigė po tolimą metimą ir skirtumas tarp ekipų išaugo iki dviženklio 42:32.

Po ilgosios pertraukos "Pajūris LG" ekipa ir toliau nerado ginklų prieš varžovų zoninę gynybą, gaudami progas mesti iš toli nedvejodavo, tačiau didžioji dalis metimų skriejo pro šalį (11/45 trit.), ko pasekoje jaunimas atitrūko nuo varžovų 63:48. Paskutiniame ketvirtyje "Pajūris LG" dar sumažino deficitą, tačiau skirtumas tarp ekipų buvo didelis ir jaunieji "KVK" studentai iškovojo kelialapį į finalą rezultatu 73:66.

Rezultatyviausi žaidėjai:

"Pajūris LG" komandoje Valentas Vaitkus pelnė 21 tašką, Edgaras Gervelis pridėjo 14 taškų ir atkovojo 11 kamuolių.

"Klaipėdos valstybinė kolegija" ekipoje visi 5 žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, rezultatyviausiai žaidė Gediminas Leščiauskas pelnęs 21 tašką.

Rungtynių komentarai:

Gytis Pryšmantas (,,Pajūris LG" komandos žaidėjas): Viska lėmė smulkmenos, pridarėme klaidų gale, praradinėjom kamuolį, nepataikėme mėtimų, varžovai buvo stipresni šiandien. Sveikiname ir linkime sėkmės finale.

Robertas Kniuras (,,Klaipėdos valstybinė kolegija"):
Visu pirma norėčiau pasveikinti, ir padėkoti varžovams, kad davė mums tikra kovą. Buvo įdomios varžybos abidvi. Norėčiau pasveikinti savo komandą, kad kovojo. Kovojo dėl kiekvieno aikštelės centimetro ir laimėjo. Valio! Linkėjimai visiems!

"Klaipėods krašto policija" antrą kartą palaužė "VPA Logistics" ir žais didžiosios Eurelijaus Žukausko taurės finale.

Pirmajame kėlinyje komandos labai sunkiai rinko taškus, komandos prametė daug laisvų ir lengvų metimų. "VPA Logistics" pirmąjį ketvirtį baigė turėdamą vos 7 taškus, tuo metu varžovai buvo surinkę dvigubai daugiau. Antrajame kėlinyje rungtynių įtampos atsikratę "VPA Logistics" ženkliai pagerino savo puolimą ir daug užtikričiau jautėsi gynyboje. Šeimininkai ir svečiai labai prastai atakavo krepšį iš trijų taškų zonos. Dėl to komandos žaidė labai nerezultatyviai. Po pirmosios rungynių dalies "VPA Logistics" jau buvo priekyje 25:24.

Trečiajame kėlinyje "Klaipėdos krašto policiją" stipriai pasistengė gynyboje ir visiškai perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas. Svčiai puikiai išnaudojo varžovų klaidas, kurias paversdavo lengvais taškais. "Klaipėdos krašto policija" sužaidė sėkmingiausią rungtynių ketvirtį (21:9) ir prieš lemiamą kėlinį pirmavo dviženklių skirtumų 45:34. Ketvirtajame kėlinyje "VPA Logistics" dar bandė gelbėtis, bet policijos komandą atlaikė šeimininkų visus bandymus pakeisti rungtynių eigą į savo pusę ir realizavę svarbius baudų metimus rungtynių pabaigoje įtvirtino pergalę rezultatu 56:52.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo: Gediminas Drungys 21 taškas ir surinko 33 naudingumo balus, Nerijus Stonkus surinko 17 taškų.

"VPA Logistics" komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo: Marius Bakanas 20, Ernestas Marcinkevičius ir Lukas Galdikas pelnė po 9 taškus.

Vytautas Kymantas ir Ernestas Marcinkevičius ("VPA Logistics"): "neužteko jėgų ir pralaimėjome. Varžovai gera komanda, verti finalo. Mes pirmas varžybas prastai gynėmės, o šiandien prastai puolėme. Jie praeitais metais užėmė pirmą vietą, tai viskas dėsninga, bet džiugu, kad davėme kietą kovą, abidvi rungtynes žaidėme iki pat galo. Dabar tikimes laimėti trečią vietą!"

Nerijus Stonkus ("KKP"): "labai negražios rungtynės, tokios sekmadieniškos, tai atspindi ir rezultatas, nes rungtynės nerezultatyvios. Džiugu, kad sukovojome bei laukiame finalo!"

 


‹ atgal
KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti