EŽT Mažojoje taurėje nei vieno pralaimėjimo nepatyrė Baldininkas

EŽT Mažojoje taurėje nei vieno pralaimėjimo nepatyrė Baldininkas 890

Vasario 10 dieną Klaipėdos Mėgėjų lygoje, Eurelijaus Žukausko mažojoje taurėje susitiko ,,Izoton" ir ,,Baldininkas" komandos. Vos penkiese susirinkę šeimininkai neturėjo didelio vargo su varžovais ir įveikė juos 78:70.

Pirmajame kėlinyje abi komandos demonstravo apylygį žaidimą. Tiek viena, tiek kita komanda pelnė taškus. Todėl po 1-ojo kėlinio rezultatas buvo apylygis 15:14.

Į antrąjį kėlinį komandos žengė tvirtu žingsniu, todėl taip pat vyravo apylygis žaidimas pirmąsias penkias kėlinio minutes. Tačiau po jų pradėjo labiau ryškėti vienas lyderis (,,Baldininko" ekipa).Taigi, ilgosios petraukos sirena skelbia rezultatą 28:19 ,,BAldininkas" komandos naudai.

Trečiąjame kėlinyje pirmaujanti ,,Baldininko" komanda negalėjo atsipalaiduoti, nes į nugarą kvėpavo priešininkų komanda, kuri buvo labai greita ir atkakli. To pasekoje trečiasis kėlinys baigėsi tik 4 taškelių skirtymu (52:48 ,,Baldininko" naudai).

Ketvirtąjame kėlinyje ,,Izoton" komandai sunkiai sekėsi stabdyti priešininkų atakas. Tuo pasinaudoję ,,Baldininko" komandos vyrai ir toliau mažais žingsneliais ėjo pergalės link. Ramiu ir sustyguotu žaidimu ,,Baldininko" ekipai šį vakarą pavyko nugalėti rezultatu 78:70.

Rezultatyviausi žaidėjai:

,,Izoton" gretose Aurimas Jūrčys pelnė 20 taškų, Robertas Sneideris - 19 taškų.

,,Baldidinkas" ekipoje dvigubą dublį surinko Rokas Narkevičius - 37 taškai ir 10 atkovotų kamuolių ir Egidijus Juostas - 10 taškų ir 12 atkovotų kamuolių. Evaldas Damazas pelnė 16 taškų.

Rungtynių komentarai:

,,Baldininkas" žaidėjas Rokas Narkevičius: ,,Geros varžybos, vėl pas mus atėjo mažai žmonių. Labai pavargom, o gale vos neprisižaidėm, bet šiaip stengėmės, kovojom, pademonstravom gerą gynybą. Pirmoj pusėj praleidom tik 19 taškų ir tai, manau, buvo raktas į pergalę."

,,Izoton" krepšininkai varžybas komentuoti atsisakė.


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti