Naujienų archyvas

Gintaro baldų ir Volto pergalės po itin atkaklių dvikovų

Mero taurė 2019-01-22 07:41:26, KLKML

Gintaro Baldai paskutinėmis minutėmis įveikė Sveika idėją, o Voltas tik po 45 minučių kovos įveikė BC Saulės butai ekipą

skaityti

Paskutiniame ketvirtyje subyrėję KVK krito prieš lyderius

E. Žukausko taurė 2019-01-21 22:37:12, KLKML

Valdo Garadausko ir Oleg Semionov vedami Eurelijaus Žukausko taurės lyderiai toliau karaliauja lygos viršūnėje

skaityti

Baldininkas tęsia dominavimą

E. Žukausko taurė 2019-01-20 21:23:02, KLKML

Baldininkas toliau tęsia dominavimą įveikdami varžovus, VPA Logistics taip pat įsirašo dar vieną pergalę prieš Brizą

skaityti

Sveika idėja įsirašo svarbią pergalę

Mero taurė 2019-01-19 10:42:05, KLKML

Po atkaklios kovos paskutiniame ketvirtyje pergalę įtvirtino Roko Misevičiaus vedama Sveika idėja

skaityti

"Gintaro baldai" paskutiniame ketvirtyje įsirašė pegalę, V. Taščenko pratęsė dominavimą prieš KK "Riflis"

Mero taurė 2019-01-18 07:52:36, KLKML

Praėjusių metų finalininkai trečiąjį ratą pradėjo pergalingai ir savo varžovus šiame sezone įveikė po 3-iąjį kartą.

skaityti

Klaipėdos krepšinio mokyklų ekipų akistata bei triuškinanti kolegijos pergalė

E. Žukausko taurė 2019-01-17 07:43:24, KLKML

Trečiadienio vakarą tarpusavyje varžėsi Klaipėdos krepšinio mokyklos ekipos, o antrose vakaro rungtynėse susikovė "Olympic Casino" ir "KVK".

skaityti

Antradienio Eurelijaus Žukausko taurės apžvalga

E. Žukausko taurė 2019-01-15 23:28:58, KLKML

Antradienio vakarą Eurelijaus Žukausko taurėje įvyko 3 rungtynės, kuriose netrūko atkaklios kovos.

skaityti

Puikų puolimą demonstravę "Izoton" ir "Pajūris-Jūros Mūša" iškovojo pergales

E. Žukausko taurė 2019-01-11 20:37:16, KLKML

Izoton 98:78 įveikė Nuotykių parkas KAR KAR - Minimelts, o Pajūris-Jūros Mūša 95:53 sutriuškino Klaipėdos KM

skaityti

Kredito Garanto pergalę bei "Grey Pack" dueto dominavimas

E. Žukausko taurė 2019-01-11 00:15:52, KLKML

Kredito Garantas vieno taško persvara įveikę Reluvą, o A.Bernotas ir L.Karitonas surinkę daugiau nei pusę ekipos taškų atvedė "Grey pack" į pergalę

skaityti

Deivido Ramoškos dvigubas dublis atvedė "Sveika idėja" į pergalę Kretingoje

Mero taurė 2019-01-10 09:03:16, KLKML

Sausio 9 dienos vakarą Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos "Mero" taurėje KK ,,Riflis" namų aikštelėje pasitiko ,,Sveikos idėjos" ekipą. Deivido Ramoškos galingas dvigubas dublis atvedė "Sveika idėja" ekipą į pergalę 68:59.

skaityti

Rezultatyvumo rekordus gerinęs "Baldininkas" įveikę jaunuosius KKM auklėtinius

E. Žukausko taurė 2019-01-10 09:02:33, KLKML

Trečiadienio vakarą susitiko Klaipėdos KM – „Tobula instaliacija“  ir „Baldininkas“ komandos. Pastaroji šį vakarą triuškinančiu rezultatu įveikė namų žaidėjus rezultatu 67:141.

skaityti

"Garant Boats" tvirtina lyderio pozicijas,"Neringa" kyla į viršų.

E. Žukausko taurė 2019-01-09 07:33:19, KLKML

Sausio 8 dienos vakarą įvyko dvejos Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos Eurelijaus Žukausko taurės varžybos, kuriose pergales iškovojo "Neringa" ir "Garant Boats" ekipos.

skaityti

Kolegijos studentai 2019 pradėjo pergalingai

E. Žukausko taurė 2019-01-08 07:45:11, KLKML

Po šventinės pertraukos sugrįžę „Klaipėdos valstybinės kolegijos“ krepšininkai naujuosius metus pradėjo nugalėdami „VPA Logistics“ ekipą 80:72.