"VPA Logistics" naujieji Eurelijaus Žukausko taurės savininkai (VIDEO)

"VPA Logistics" ganėtinai užtikrintai įveikė fatališkai pro šalį metusius "Garant Boats" o kovoje dėl 3 vietos "Reluva" įrodė pranašumą prieš "Grey Pack"

skaityti

Mažosios Eurelijaus Žukausko taurės finalai (VIDEO)

Olybet taurė 2019-04-11 20:18:37, KLKML

Trečiąją vietą po atkaklios kovos iškovojo "Pajūris-Jūros Mūša" ekipa įveikę "Neringos" ekipą. Didžiojo finalo vertame mače "Baldininkas" palaužė "Izoton" ekipą

skaityti

9-ojo KLKML sezono finalai

Mero taurė 2019-04-09 15:10:45, KLKML

7 mėnesius vykstančiose pirmenybėse šiemet varžėsi 22 ekipos. Po itin permainingo ir atkaklaus sezono paaiškėjo 6 stipriausios 3 skirtingų pajėgumų taurių ekipos, kurios kausis finaluose.

skaityti

"BC Saulės butai" Mero taurės finale

Mero taurė 2019-04-08 22:25:53, KLKML

Po dramatiškos ir atkaklios pusfinalio serijos 2:1 varžovus įveikę "BC Saulės butai" pirmą kartą pateko į Mero taurės finalą

skaityti

Baldininkas apgynė namų sienas ir iškovojo kelialapį į finalą

Olybet taurė 2019-04-07 21:54:28, KLKML

Balandžio 7 dieną KLKML Mažojoje Eurelijaus Žukausko taurėje dėl patekimo į finąlą kovojo ,,Baldininko" ir ,,Pajūris-Jūros Mūša" krepšininkai. Po gana nesunkios kovos ,,Baldininko" ekipa įveikė varžovus rezultatu 68:53 laimėjo seriją 2:1...

skaityti

"Garant Boats" antrasis Eurelijaus Žukausko taurės finalo dalyvis

Olybet taurė 2019-04-04 07:28:41, KLKML

Po velniškai sunkios kovos ,,Garant boats" laimėjo rungtynes rezultatu 86:73.

skaityti

Gintaro Baldai - dar vieną sezoną kovos dėl čempionų titulo

Mero taurė 2019-04-03 07:38:05, KLKML

Pusfinalio serijoje 2:0 varžovus įveikę "Gintaro baldai" sieks apginti savo titulą.

skaityti

Sekmadienio popietę sužaisti antrieji pusfinalio susitikimai

Olybet taurė 2019-03-31 12:55:02, KLKML

Savo aikštelėje žaidę Baldininkas įveikė Pajūris-Jūros Mūša, išlygindami serijos rezultatą 1:1, "VPA Logistics" be didesnio vargo žengė į finalą.

skaityti

Aivaras Lūžys fantastiniu būdu išlygino pusfinalio serijos rezultatą (VIDEO)

Mero taurė 2019-03-29 07:34:56, KLKML

Po atkaklios, permainingos ir nenuspėjamos kovos, aikštės svečiai paskutinę sekundę išplėšė pergalę rezultatu 76:78 ir išlygino Mero taurės pusfinalio serijos rezultatą 1:1.

skaityti

Dramatiški pusfinaliai Eurelijaus Žukausko Mažojoje taurėje

Olybet taurė 2019-03-29 07:19:48, KLKML

Po itin atkaklios kovos Izoton iškovojo kelialapį į Mažosios taurės finalą, Pajūris-Jūros Mūša iškovojo pirmąją serijos pergalę ir pirmauja 1:0

skaityti

Čempionai pusfinalį pradėjo užtikrintai

Mero taurė 2019-03-27 07:26:22, KLKML

Patyrusių aukštaūgių vedami čempionai atlaikė varžovų spaudimą ir iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 92:74.

skaityti

Garant Boats lygina pusfinalio serijos rezultatą

Olybet taurė 2019-03-27 07:25:23, KLKML

Po rezultatyvios kovos, „Garant Boats“ krepšininkai iškovojo pergalę 89:97 ir išlygino serijos rezultatą 1:1.

skaityti

Izoton pusfinalį pradėjo pergalingai

Olybet taurė 2019-03-23 09:46:39, KLKML

Paskutinį ketvirtį 29:9 laimėję Izoton iškovojo pirmąją pusfinalio serijos pergalę

skaityti

„Reluva“ sugebėjo atlaikyti emocinį ir fizinį spaudimą ir po įtemptos kovos išplėšė pergalę

Olybet taurė 2019-03-22 07:11:20, KLKML

Rungtynių pradžią kiek sėkmingiau sužaidė „Garant Boats“ krepšininkai, jie pataikė keletą tolimų metimų ir pirmojo kėlinio viduryje įgijo 7 taškų persvarą.

skaityti

„VPA Logistics“ užtikrintai skinasi kelią finalo link

Olybet taurė 2019-03-22 07:02:21, KLKML

Rungtynes keliomis sėkmingomis atakomis pradėjo „Grey pack“ krepšininkai, tačiau „VPA Logistics“ tuomet pelnė 8 taškus be atsako, o kėlinį užbaigė dar viena sėkminga atkarpa

skaityti

Pirmąją pergalę iš dviejų privalomų, norint keliauti toliau, iškovojo “Voltas”, pilname emocijų mače įveikusi “Saulės butų” ekipą

Mero taurė 2019-03-18 23:41:37, KLKML

Pirmoje varžybų pusėje dominavo ,,Volto" ekipa. Aikštelės svečiai be vargo ardė varžovų gynybą ir sėkmingai pelnė taškus.Po ilgosios pertraukos BC ,,Saulės butai" pradėjo vytis varžovus, tačiau niekaip nepajėgė jų aplenkti.

skaityti

Visą rungtynių laiką dominavę „IZOTON“ krepšininkai sutriuškino jaunuosius „Klaipėdos KM“ auklėtinius ir žengia toliau

Olybet taurė 2019-03-16 09:07:34, KLKML

Nuo pat rungtynių pradžios aikštėje dominavo „IZOTON“, pastarieji abejose aikštės pusėse diktavo savo žaidimo sąlygas. Per pirmąjį kėlinį „IZOTON“ krepšininkai, nors ir dažnai klydo, tačiau susikrovė didžiulę persvarą....

skaityti

Vicečempionai mes iššūkį “BC Saulės butai” ekipai

Mero taurė 2019-03-15 04:31:53, KLKML

Ketvirfinalio serijoje 2:0 KK Riflį įveikęs Voltas keliauja į Mero taurės pusfinalį

skaityti

Neringa bei Pajūris-Jūros Mūša lemiamose dvikovose įsirašė pergales

Olybet taurė 2019-03-14 22:29:15, KLKML

Antrame ketvirtyje sprukę neringiškiai užbaigė NPKK-Minimelts sezoną, o po permainingos kovos Pajūris-Jūros Mūša įveikė Veramiga ekipą

skaityti

Paskutinėmis minutėmis pranašumą išbarstę "Novatransa-Dsmile" iškovojo kelialapį į pusifnalį

Mero taurė 2019-03-14 07:36:10, KLKML

Likus 4 žaidimo sekundėms, esant lygiam rezultatui ,,Novatransa - Dsmile" ekipos žaidėjas Vitalij Sokolov įmetė vieną baudos metimą, po kurio ,,Sveika idėja" ekipai nebepavyko užpulti varžovų