Naujienų archyvas

Čempionai pusfinalį pradėjo užtikrintai

Mero taurė 2019-03-27 07:26:22, KLKML

Patyrusių aukštaūgių vedami čempionai atlaikė varžovų spaudimą ir iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 92:74.

skaityti

Garant Boats lygina pusfinalio serijos rezultatą

E. Žukausko taurė 2019-03-27 07:25:23, KLKML

Po rezultatyvios kovos, „Garant Boats“ krepšininkai iškovojo pergalę 89:97 ir išlygino serijos rezultatą 1:1.

skaityti

Izoton pusfinalį pradėjo pergalingai

E. Žukausko taurė 2019-03-23 09:46:39, KLKML

Paskutinį ketvirtį 29:9 laimėję Izoton iškovojo pirmąją pusfinalio serijos pergalę

skaityti

„Reluva“ sugebėjo atlaikyti emocinį ir fizinį spaudimą ir po įtemptos kovos išplėšė pergalę

E. Žukausko taurė 2019-03-22 07:11:20, KLKML

Rungtynių pradžią kiek sėkmingiau sužaidė „Garant Boats“ krepšininkai, jie pataikė keletą tolimų metimų ir pirmojo kėlinio viduryje įgijo 7 taškų persvarą.

skaityti

„VPA Logistics“ užtikrintai skinasi kelią finalo link

E. Žukausko taurė 2019-03-22 07:02:21, KLKML

Rungtynes keliomis sėkmingomis atakomis pradėjo „Grey pack“ krepšininkai, tačiau „VPA Logistics“ tuomet pelnė 8 taškus be atsako, o kėlinį užbaigė dar viena sėkminga atkarpa

skaityti

Pirmąją pergalę iš dviejų privalomų, norint keliauti toliau, iškovojo “Voltas”, pilname emocijų mače įveikusi “Saulės butų” ekipą

Mero taurė 2019-03-18 23:41:37, KLKML

Pirmoje varžybų pusėje dominavo ,,Volto" ekipa. Aikštelės svečiai be vargo ardė varžovų gynybą ir sėkmingai pelnė taškus.Po ilgosios pertraukos BC ,,Saulės butai" pradėjo vytis varžovus, tačiau niekaip nepajėgė jų aplenkti.

skaityti

Visą rungtynių laiką dominavę „IZOTON“ krepšininkai sutriuškino jaunuosius „Klaipėdos KM“ auklėtinius ir žengia toliau

E. Žukausko taurė 2019-03-16 09:07:34, KLKML

Nuo pat rungtynių pradžios aikštėje dominavo „IZOTON“, pastarieji abejose aikštės pusėse diktavo savo žaidimo sąlygas. Per pirmąjį kėlinį „IZOTON“ krepšininkai, nors ir dažnai klydo, tačiau susikrovė didžiulę persvarą....

skaityti

Vicečempionai mes iššūkį “BC Saulės butai” ekipai

Mero taurė 2019-03-15 04:31:53, KLKML

Ketvirfinalio serijoje 2:0 KK Riflį įveikęs Voltas keliauja į Mero taurės pusfinalį

skaityti

Neringa bei Pajūris-Jūros Mūša lemiamose dvikovose įsirašė pergales

E. Žukausko taurė 2019-03-14 22:29:15, KLKML

Antrame ketvirtyje sprukę neringiškiai užbaigė NPKK-Minimelts sezoną, o po permainingos kovos Pajūris-Jūros Mūša įveikė Veramiga ekipą

skaityti

Paskutinėmis minutėmis pranašumą išbarstę "Novatransa-Dsmile" iškovojo kelialapį į pusifnalį

Mero taurė 2019-03-14 07:36:10, KLKML

Likus 4 žaidimo sekundėms, esant lygiam rezultatui ,,Novatransa - Dsmile" ekipos žaidėjas Vitalij Sokolov įmetė vieną baudos metimą, po kurio ,,Sveika idėja" ekipai nebepavyko užpulti varžovų

skaityti

Sekmadienio vakarą paaiškėjo dar vienas Eurelijaus Žukausko taurės pusfinalio dalyvis

E. Žukausko taurė 2019-03-11 09:16:49, KLKML

Po permainingos kovos į pusfinalį keliauja ,,VPA Logistics", varžovus šiandien įveikę rezultatu 72:51.

Mero taurė 2019-03-08 11:04:06, KLKML

Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos partneris Sports Mode turi specialų pasiūlymą lygos dalyviams įsigyti ne tik lygos kamuolį geriausia kaina, bet ir kamuolius skirtus vasaros sezonui lauke! Paskubėkite įsigyti!

skaityti

Garant Boats ir Pajūris-Jūros Mūša pergalės

E. Žukausko taurė 2019-03-08 07:30:42, KLKML

Garant Boats sutriuškino Olympic Casino, Pajūris-Jūros Mūša išlygino serijos rezultatą

skaityti

Trečią ketvirtį galingai sužaidę "Voltas" iškovojo pirmąją pergalę ketvifinaly

Mero taurė 2019-03-08 07:27:51, KLKML

Ketvirtadienio vakarą susitiko "Voltas"  ir „KK Riflis“ komandos. Namų komanda šį vakarą nesunkiai įveikė priešininkus rezultatu 94:78.

skaityti

Novatransa-Dsmile "Mero" atkrintamąsias pradėjo solidžia pergale

Mero taurė 2019-03-07 07:37:24, KLKML

Antrą ketvirtį 16 taškų persvarą laimėję "Novatransa-Dsmile" iškovojo pergalę 93:76.

skaityti

Reluva ir Baldininkas EŽT Mažosios taurės pusfinaly

E. Žukausko taurė 2019-03-07 07:34:30, KLKML

Patyrusi "Reluva" bei kur kas pajegesni "Baldininko" vyrukai keliauja į Mažosios Eurelijaus Žukausko taurės pusfinalius

skaityti

Klaipėdos krepšinio mokykla sutriuškino Izoton ir išlygino serijos rezultatą

E. Žukausko taurė 2019-03-06 07:42:19, KLKML

Augusto Puidos ir Tomo Sagaičio dueto vedami Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai pratęsė savo sezoną išlygindami ketvirfinalio serijos rezultatą rezultatu 108:79.

skaityti

GreyPack paskutiniame ketvirtyje iškovojo pergalę į pusfinalį

E. Žukausko taurė 2019-03-04 20:44:56, KLKML

2:0 ketvifinalio seriją laimėję "Grey Pack" vyrukai iškvojo kelialapį į EŽT pusfinalį

skaityti

Baldininkas ir VPA Logistics per žingsnį nuo pusfinalio

E. Žukausko taurė 2019-03-03 21:24:14, KLKML

Negausiai susirinkusi Baldininko ekipa įveikė jaunuosius Klaipėdos KM auklėtinius, o trečiame ketvirtyje varžovus gynybos gniaužtuose sulaikę VPA Logistics iškovojo pergalę